İMPA Ticaret
Mustafa Bey,daha önce bu konu hakkında açıklama yaptınız mı bilmiyorum ama size bı sorum olacak.Dolar kuru 7 TL ye geldiğinde ürünlere %50 ye varan zam yaptınız,dolar bı kaç aydır 5.1-5.35 seviyelerine geriledi,dolar kuru yüksekken fiyat arttirdiginiz ürünlerde indirme gidecekmisiniz.yoksa fiyatlar bu seviyede mi kalacak ,cevaplarsaniz sevinirim
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(12/12/2018, Saat: 10:06)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geç gelmesi hiç gelmemesinden daha iyi. Bu yüzden bekler bence talipler Mustafa Bey. Smile
Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

> Anlayışlı yaklaşımınız için teşekkür ederim Smile

(12/12/2018, Saat: 14:53)Kepo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siz yeter ki getirin, beklemeye değer Mustafa bey. SmileMerakla bekliyoruz.

(12/12/2018, Saat: 20:05)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey merhaba,
Omega 11126 fırça stoklarda mevcut mu acaba? Hiçbir yerde bulamadımSmile
Teşekkürler...

https://www.extrashaving.com/omega-tiras...ankgol-347

Malesef stokta yok Sad

(13/12/2018, Saat: 21:11)parathormon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso tıraş kabı dükkanda vardı ana sitede yok satışa açabilir misiniz?

Şuanda satışa açık. Uyarı için teşekkürler.

(13/12/2018, Saat: 21:13)parathormon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa ticaret forum üyelerine özel ücretsiz kargo limitini 100 Tl’ye çekse. Alsak versek ekonomiye can versek Smile

100 tl lik alışverişte kar marjım yaklaşık kargo ücretine denk geliyor Smile

(14/12/2018, Saat: 11:26)ziyak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey;

Kapaklı Çelik Tıraş Tası Bu ürün acaba stoklarınıza ne zaman girer?

Şuanda satışa açık , uyarı için teşekkürler.

(14/12/2018, Saat: 13:45)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey,daha önce bu konu hakkında açıklama yaptınız mı  bilmiyorum ama size bı sorum olacak.Dolar kuru 7 TL ye geldiğinde ürünlere %50 ye varan zam yaptınız,dolar bı kaç aydır 5.1-5.35 seviyelerine geriledi,dolar kuru yüksekken  fiyat arttirdiginiz ürünlerde indirme gidecekmisiniz.yoksa fiyatlar bu seviyede mi kalacak ,cevaplarsaniz sevinirim

Gelecek ithalatlarda maliyeti çıkarıp üzerine sabit kar marjımızı ekleyip fiyatlandırma yapacağız, kurlar bu seviyelerde kalırsa elbette fiyatlar düşecek. Fiyatların düşmesini sizden çok ben istiyorum, Fiyat artışıyla birlikte satışlarda büyük oranda düşüş oldu. Fiyatları yükseltmek fiyat arttırarak yüksek kar etme imajı verebilir ama tamamen yanlış , nekadar artış okadar az satış anlamına gelir.
En geç seçimden sonra kurlarda artış bekleniyor , inşallah olmaz Sad
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(15/12/2018, Saat: 14:36)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: > Anlayışlı yaklaşımınız için teşekkür ederim Smile

Malesef stokta yok Sad

Şuanda satışa açık. Uyarı için teşekkürler.

100 tl lik alışverişte kar marjım yaklaşık kargo ücretine denk geliyor Smile

Şuanda satışa açık , uyarı için teşekkürler.

Gelecek ithalatlarda maliyeti çıkarıp üzerine sabit kar marjımızı ekleyip fiyatlandırma yapacağız, kurlar bu seviyelerde kalırsa elbette fiyatlar düşecek. Fiyatların düşmesini sizden çok ben istiyorum, Fiyat artışıyla birlikte satışlarda büyük oranda düşüş oldu. Fiyatları yükseltmek fiyat arttırarak yüksek kar etme imajı verebilir ama tamamen yanlış , nekadar artış okadar az satış anlamına gelir.
En geç seçimden sonra kurlarda artış bekleniyor , inşallah olmaz Sad

Arko çubuk tıraş sabunu da stoksuz görünüyor. Şimdi yedek de alayım dursun deyince gördüm. O herhalde bitmiş olamaz Smile
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
Mustafa bey merhaba. Gillette marka yaprak jiletler ve çeşitleri piyasadan mı çekildi ne oldu neden bulunamıyorlar.
(15/12/2018, Saat: 15:39)ziyak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko çubuk tıraş sabunu da stoksuz görünüyor. Şimdi yedek de alayım dursun deyince gördüm. O herhalde bitmiş olamaz Smile

Bencede bitmiş olamaz Smile
Açtım şimdi satışa Smile

(15/12/2018, Saat: 16:17)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey merhaba. Gillette marka yaprak jiletler ve çeşitleri piyasadan mı çekildi ne oldu neden bulunamıyorlar.

Gillette ürünleri zaten piyasada yaygın değildi. 1-2 ithalatçının çabasıyla piyasada bulunuyordu.
Jiletlere gelen yüksek fonlar , bazılarının üretimden kalkması , döviz artışı derken ürünler ulaşılmaz hale geldi.
Binbir zorlukla ithal edip ,bulunmayan ürünleri stokta tutmaya çalışıyoruz Smile
Bazı arkadaşların serzenişleri oluyor ama inanın aklı başında insanın yapacağı iş değil bu Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa bey cevaplarınız için teşekkürler. Kase’yi sipariş edeceğim. 100 tl olayından da vazgeçtim Smile ideal jiletimi bulursam stok yapacağım. Ayrıca arada semtinize görüp sizlerden alışveriş yapmak daha keyifli.
(15/12/2018, Saat: 17:15)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bencede bitmiş olamaz Smile
Açtım şimdi satışa Smile

Gillette ürünleri zaten piyasada yaygın değildi. 1-2 ithalatçının çabasıyla piyasada bulunuyordu.
Jiletlere gelen yüksek fonlar , bazılarının üretimden kalkması , döviz artışı derken ürünler ulaşılmaz hale geldi.
Binbir zorlukla ithal edip ,bulunmayan ürünleri stokta tutmaya çalışıyoruz Smile
Bazı arkadaşların serzenişleri oluyor ama inanın aklı başında insanın yapacağı iş değil bu Smile

Teşekkür ederim
https://www.extrashaving.com/edwin-jagge...sapli--219
Üstad bu ürünün gelme ihtimali var mı?
Hiç bilmiyorum ki
Mustafa Bey arko kase sabunu siteye koymuş. İlginç olan üretim tarihi:09/2018

Bu sabun sadece yurtdışı için üretiliyormuş. Koleksiyon için alınabilir. Bence kullanılacak bir sabun değil.
(17/12/2018, Saat: 18:23)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.extrashaving.com/edwin-jagge...sapli--219
Üstad bu ürünün gelme ihtimali var mı?

Merhabalar.
Yakın tarihte gelmez Sad
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,941 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,478 25/01/2018, Saat: 13:15