İMPA Ticaret
SV sabunların bu kadar yavaş gitmesine şaşırdım aslında. 2-3 sabun kullanan arkadaşlar en az bir tane edinmeli bence. Fiyatı son dönemde çok yükseldi ama hem çok verimli, hem de sert sabun oluğu için çabuk bitmiyor.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(15/01/2019, Saat: 12:55)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Süreci hızlandırmak için bütün stok da çekilebilir ama maliyetli olur muhtemelen.. Smile

Tavsiye etmem , paket tur ile İtalya'ya gidip alınsa daha ucuza gelir Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa bey, stokta şuan Captain fawcett sabun yedek refill olarak görünüyor. Kaseli sabun veya tüp kremin tekrar gelme ihtimali var mı? Teşekkürler.
(15/01/2019, Saat: 13:15)Old scholl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey, stokta şuan Captain fawcett sabun  yedek refill olarak görünüyor. Kaseli sabun veya tüp kremin tekrar gelme ihtimali var mı? Teşekkürler.

Gelme ihtimali var ikisininde ama kesin süre veremeyeceğim.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(15/01/2019, Saat: 13:08)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiye etmem , paket tur ile İtalya'ya gidip alınsa daha ucuza gelir Smile

Uzun zamandır böyle gülmemiştim, teşekkürler Smile benim çok yakın zamanda İtalya'dan gelen tanıdığım sebebiyle SV ürünlerinde ciddi bir zam olduğunu gözlemliyorum, kur sebebiyle zaten impa'nın şu anki fiyatı ile italya fiyatları neredeyse aynı. Ben de aksine stok bitmesin Mustafa bey'den yedekliyim diyordum Smile
Be A Gentleman...
Mustafa Bey merhaba
Saponificio varesino vanilyalı banyo sabunu yakında gelir mi?
Teşekkürler
Çocuklar inanın, inanın çocuklar
Güzel günler göreceğiz, güneşli günler
(19/01/2019, Saat: 03:04)süvari Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey merhaba
Saponificio varesino vanilyalı banyo sabunu yakında gelir mi?
Teşekkürler

Vanilyalı sabunda yukarıdaki mesajda belirttiğim gibi biraz geç gelir Sad
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
20iv47n.jpg

Mustafa bey sanırım yine tatile çıktı Smile
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(15/01/2019, Saat: 13:08)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiye etmem , paket tur ile İtalya'ya gidip alınsa daha ucuza gelir Smile
Benim aklıma direkt bu mesajı geldi. Acaba diyorum şu an?!.. Big Grin

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
34c yi alacağım zaman da kurban bayramı diye kapanmıştı site bende diğer önemli kaynağımız razorus tan almıştım Smile kendi bilüü

Ama siteyi bütünüyle kapatmak yerine ödeme almadan dursa orda daha iyi olmaz mıydı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,510 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,327 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,301 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: