İMPA Ticaret
Henüz tam olarak açılmadı sanırım .. halen aktif değil ... bende de aynı durum vardı..
Çok bir acelem olmadığından bekliyorum, belki beklediğim bir kaç ürün de gelmiş olabilir.
(28/01/2019, Saat: 11:18)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tel: 0212 522 44 93 bu numarayı arayabilirsiniz. Yardımcı olunur muhakkak.

(28/01/2019, Saat: 11:58)atoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Henüz tam olarak açılmadı sanırım .. halen aktif değil ... bende de aynı durum vardı..
Çok bir acelem olmadığından bekliyorum, belki beklediğim bir kaç ürün de gelmiş olabilir.

Biraz evvel alışverişi tamamladım. Sistem değişmiş, Komşum
sistem çalışıyor komşular, Mustafa bey her zamanki gibi ilgili sağolsun. Ben @dikdik_s hocamdan görüp özendim nesti dante ve bir dolu sabun siparişleri ile başladım.
Be A Gentleman...
@ouz7
Dusta kullan komsum bak cok seveceksin. Sampuan gibi sacta da kullanıyorum arada. Umarım begenirsin.
Hayırlı olsun.
Arkadaşlar dikkat çeken yeni ürünler var mı? Takip ettiğim bir kaç ürün vardı, halen Stok yok gözüküyor
@dikdik_s saygıdeğer hocam burada bazı şeyleri açık etmek istemem ama kullanacak saç olup olmadığı konusunu özelden konuşalım Smile şakası bir yana çok teşekkür ederim komşum bakalım kargo gelince deneyip hemen değerlendirmemi sunarım fakat siz beğendiyseniz beğeneceğime eminim.
Saygılar...
Be A Gentleman...
@impaticaret site yine kapanmış Mustafa bey, sanırım dalgınlıktan unutulan bir yenileme veya hata olabilir.
saygılar
Be A Gentleman...
Erişmeye çalıştığınız web sitesinin lisans süresi dolmuştur diyor Huh
So far so good..
Sorun çözülmüş gözüküyor şu an..
Acaba yeni ürün veya tükenen ürünlerin yeni temini var mı ?
Jiletlerim suyunu çekmiş, sipariş vereceğim, veremedim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,805 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,460 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,347 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: