İMPA Ticaret
@mustbe komşum ptt şube teslim extrashavingde 16 tl buna birde kapıda ödeme eklenince 16+16 =32 tl
(23/02/2019, Saat: 10:52)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe komşum ptt şube teslim extrashavingde 16 tl buna birde kapıda ödeme eklenince 16+16 =32 tl
Kredi kartı olan eş dosttan rica ederek çözülür en iyi bu iş. PTT zam yapar ama indirim çok çok zor şu zamanda..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(23/02/2019, Saat: 10:52)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe komşum  ptt  şube teslim  extrashavingde  16 tl  buna birde  kapıda ödeme eklenince  16+16 =32 tl

Iki defa 850 km mesafeli ürün alım satım kaynaklı kargo yaptım. 8.81 tuttu ikisi de . Birini ben gönderdim biri bana geldi tutar aynıydı
(23/02/2019, Saat: 10:52)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe komşum  ptt  şube teslim  extrashavingde  16 tl  buna birde  kapıda ödeme eklenince  16+16 =32 tl

Şimdi tekrar denermisiniz sadece 16tl çıkması gerekiyor.
Şubeden alacaksanız , teslim formuna 6tl iskonto yapıp yazarım.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
İnternet satış sitelerinin en büyük sorunu kargo şirketlerinin firmadan talep ettiği ücretler. Firma da ister istemez bunu müşterisine yansıtmak zorunda. Hal böyleyken bu sefer müşteri sitenin çok pahalıya gönderim yaptığını düşünüyor. Aslında öyle değil. İnternet sayfası yönettiğim için bilirim Smile

Select
Geleneksel tıraşla geç tanışmış biri olarak gerçekten çok şey kaçırmışız. En kaliteli jiletler tükenmiş olanlarında eski kaliteleri yok. Extrashaving.com a düzenli bakarım yeni jiletler eklenmiş mi diye stoklar tükendiği için çeşitte giderek daralıyor. En kısa zamanda yeni jiletlerin eklenmesi ümidiyle..
...King Of The North SAMSUNSPOR...
e7ck9i.jpg
67l6l2.jpg
1jm1op.jpg

Mustafa bey bu ürünü tıraş severlerle buluşturma imkanınız varmıdır.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(23/02/2019, Saat: 20:51)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey bu ürünü tıraş severlerle buluşturma imkanınız varmıdır.

Merhabalar.
Marmara kolonyaları satıcısı çok sevdiğim bir dostumdur. Talep ediyorsanız başımüstüne kısa süre içinde stoğa eklerim.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(19/02/2019, Saat: 12:41)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar Smile
Sanılanın aksine çok çeşitli tıraş ürünüm yok.
Aşağıdaki ürünleri kullanıyorum.

-Simpson Chubby 2 Super , Thater/2 Plexi
-S.V. , Cella , Speick
-Merkur Progress , Edwin Jagger , Merkur Vision , Gillette Slim , Shick Incector Adj.
-Polsilver , Friodur , Gillette Supersilver

Vision bulunmuş bak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(23/02/2019, Saat: 18:59)BuraKaya55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşla geç tanışmış biri olarak gerçekten çok şey kaçırmışız. En kaliteli jiletler tükenmiş olanlarında eski kaliteleri yok. Extrashaving.com a düzenli bakarım yeni jiletler eklenmiş mi diye stoklar tükendiği için çeşitte giderek daralıyor. En kısa zamanda yeni jiletlerin eklenmesi ümidiyle..

Geçenlerde çarşıda dolaşırken Derby Premium marka bir paket jilet aldım.
Denediğimde ise (Hem ustura da hem de makinede) çok iyi sonuçlar aldım.

O yüzden de bulunduğunuz şehrin arka sokaklarında gezmenizi, sokak satıcılarının tezgahlarına bakmanızı öneriyorum. Smile)
Hatta, bazen aktüel alış veriş merkezlerinde bulunmayan tıraş malzemesine bile rastlayabiliyorsunuz.

Ayrıca, buradaki SATILIK alanlarına da zaman zaman bakmanızda yarar var. portföyünde fazlalık olanlar da satabiliyor.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,522 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,334 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,303 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: