İMPA Ticaret
saponificio varesino felce aromatica aftershave i hala umutla bekliyorum Mustafa bey, sample gönderip alıştırıp sonrada getirmemezlik olmaz ama Smile
(15/05/2019, Saat: 17:00)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey;
Aşağıda ki ürünlerin stoklara tekrar girme durumu nedir?

GILLETTE SILVER BLUE
POLSILVER SUPER IRIDIUM
GILLETTE 7 O'CLOCK Super Platinum
GILLETTE 7 O'CLOCK Super Stainless
Gillette Minora
Gillette Nacet
Kai
TAYLOR OF OLD BOND STREET KASE TIRAŞ KREMİ 150GR JERMYN STREET
TAYLOR OF OLD BOND STREET KASE TIRAŞ KREMİ 150GR AVOKADO

GILLETTE SILVER BLUE Gelebilir
POLSILVER SUPER IRIDIUM Üretimi yok , yurtdışında elinde olanlar da yüksek fiyata satıyor.
GILLETTE 7 O'CLOCK Super Platinum Gelebilir
GILLETTE 7 O'CLOCK Super Stainless Gelebilir
Gillette Minora Temini çok çok zor. Sadece güney afrikada var. Önceki ithalatımda gözüm okadar korkmuşki Minora adını duyunca irkiliyorum Smile
Gillette Nacet Şimdilik gelmez
Kai Gelebilir
TAYLOR OF OLD BOND STREET KASE TIRAŞ KREMİ 150GR JERMYN STREET Teminde sıkıntı yok , gümrükte sıkıntı var Smile
TAYLOR OF OLD BOND STREET KASE TIRAŞ KREMİ 150GR AVOKADO Teminde sıkıntı yok , gümrükte sıkıntı var Smile

(15/05/2019, Saat: 23:08)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende razorock ekleyim bari listeye. Razorock ürünlerinin tekrar gelme ihtimali var mı acaba Mustafa Bey?

Razorock küçük bir parti gelebilir

(16/05/2019, Saat: 12:14)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de ek yapayım o halde Smile
Wrights dezenfekte edici sabun. Bağımlısı oldum bu ikili paketin. Keşke bitmeden bir-iki stok yapsaydım Sad

Wrights şimdilik ufukta yok.

(16/05/2019, Saat: 12:22)Ricochet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de "Stirling Sabunlarını" ekleyerek artırıyorum o halde.

İnşallah diyelim Smile

(16/05/2019, Saat: 12:29)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s incelemesini gördükten sonra merakımı celbeden tabula rasa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(16/05/2019, Saat: 12:32)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle artik Stirling sabunlari İmpada görmek istiyoruz .

Haklısınız ama yolumuza taş koyuyorlar Kadir Bey Smile

(16/05/2019, Saat: 12:44)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende eski bolluğu görmek istiyorum.Lakin yokluk dönemine girdik,öyle görünüyor.

Malesef yokluk dönemine girdik . 2019-2020 geleneksel tıraşta iniş dönemi olacak. Stokları eritmeye fırsat olur Smile

(16/05/2019, Saat: 15:43)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu ekonomik şartlarda ithal ürün çeşitlerini arttırmayı bırakın,  yeni çeşitleri temin etmek bile çok zor komşular. Sanırım dağıtımcılar artık eskisi gibi çeşitli ürün sokmuyor piyasaya.

Klişe tabirle "vergiler,harçlar,fonlar" ithalatçıyı bezdirdi Smile

(23/05/2019, Saat: 14:49)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Edwin Jagger kremler bir anda tükendi? 30 dakika önce duruyordu. Hangi komşum aldı bir anda onları !!!!! Smile

Alan arkadaşlar yazmamış , bende yazamam, özel bilgi Smile

(23/05/2019, Saat: 16:36)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa stokları güncelliyor sanırım, Crown jilet ve Panna Crema sabun eklenmiş. Panna Crema fiyatı çok çılgın 500 TL Smile

Pannacrema malesef en pahalı sabunlardan biri Sad
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa bey dalan marka tıraş kremlerinden de getirebilir misiniz yerli ve milli sermaye kaliteli ürünler hiçbir yer de bulamıyoruz.
(25/05/2019, Saat: 13:12)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey dalan marka tıraş kremlerinden de getirebilir misiniz yerli ve milli sermaye kaliteli ürünler hiçbir yer de bulamıyoruz.
O kremin üretimi durdu diye okumuştum sanki komşum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(25/05/2019, Saat: 13:12)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey dalan marka tıraş kremlerinden de getirebilir misiniz yerli ve milli sermaye kaliteli ürünler hiçbir yer de bulamıyoruz.

Dalan kremin üretiminin durup durmadığı konusunda benim kafam karışık Smile
Dağıtıcı firma üretimi durdu diyor , yurtdışında gezerken ambalajı yenilenmiş olarak karşıma çıkabiliyor Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(25/05/2019, Saat: 14:00)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dalan kremin üretiminin durup durmadığı konusunda benim kafam karışık Smile
Dağıtıcı firma üretimi durdu diyor , yurtdışında gezerken ambalajı yenilenmiş olarak karşıma çıkabiliyor Smile
Dalan Tıraş Kremi konusunda yetkili kişi @efrasyab Kemal Üstat.

Benim üretiminin durmasından anladığım stoklar bitinceye kadardır. Ondan sonra yeniden üretim yapacaklar galiba. 3 lira gibi komik fiyatlara satıyorlar o f/p canavarı ve nispeten daha az kimyasal içeren Dalan'ı.
Bende yakın zamanda yurtdışında bir fuarda Dalan standında gördüm. TAnıtımını yaptıklarına göre üretim devam ediyor olabilir . Yurtiçi zincir marketlere ürün koymak biraz meşakkatli, dağıtımda sorun yaşıyor olabilirler , yada umursamıyorlar iç piyasayı
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Selamlar Mustafa bey Rimei ve Treet platinyum jilet yeniden gelirmi
merhaba mustafa bey ,daha önce Captain Fawcett ürünleri tekrar gelir dediniz.kaç ay oldu görünürde yok tekrar bilgilendirirseniz sevinirim.
Mustafa bey, ben de Edwin Jagger 3one6’yı merak ediyorum. Ne zaman gelir?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,800 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,456 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,346 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: