İMPA Ticaret
Bildiğim 3 geleneksel tıraş sitesinden 2 sinde babalar günü indirimi var. Sizden de bekliyoruz Mustafa Bey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(01/06/2019, Saat: 13:57)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğim 3 geleneksel tıraş sitesinden 2 sinde babalar günü indirimi var. Sizden de bekliyoruz Mustafa Bey

Komşum Mustafa Bey 365 gün indirim yapıyor zaten. İndirimin indirimi olmaz.

Diğer sitelerle olan fiyat farkı dikkatini çekmemiş olamaz komşum.
Deden gibi tıraş ol.
(01/06/2019, Saat: 16:01)Poerio Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diğer sitelerle olan fiyat farkı dikkatini çekmemiş olamaz komşum.
İmpa ticaretin avukatı gibi konuşuyorsunuz komşum Big Grin
Mustafa bey
Önce bindirin sonra indirin
Sevinelim

Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(01/06/2019, Saat: 13:57)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğim 3 geleneksel tıraş sitesinden 2 sinde babalar günü indirimi var. Sizden de bekliyoruz Mustafa Bey

Mütemadiyen görüyorum bu tür girişimleri ama hep aynı şekilde sonuçlanıyor.

Mustafa Bey iyi ki varsınız. Siz indirim yapmayın sadece ürün çeşitliliğinizi muhafaza edin yeter bizim için.
(01/06/2019, Saat: 18:44)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mütemadiyen görüyorum bu tür girişimleri ama hep aynı şekilde sonuçlanıyor.

Mustafa Bey iyi ki varsınız. Siz indirim yapmayın sadece ürün çeşitliliğinizi muhafaza edin yeter bizim için.

+1
Voskhod  Jilet adamdır!
İndirim yazan parmağımı eşek arısı soksun ne diyim bende görüyorum fiyatları yaptığım alışverişin %70 ini impadan yaptım. Alt tarafı babalar günü için bir indirim olacak mı diye yazdım. Önce bindirin sonra indirin sevinelim gibi yazılara, anlamsız tartışmaya çekecek cevaplara gerek yok değil mi? Diğer sitelerin fiyatlarından bu başlık altında bahsetmeye gerek yok ama böyle indirimlerlede uygun fiyatlı ürünler alabiliyorsunuz. O indirimlerden biri ile bir çok komşım yaqi sentetik fırça aldı. Şu an ki tabac ürünleri vs.

Gerek var ki yazmışım

Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
İmpa forumdan önce de faaliyet gösteren, asıl amacı Geltir üyelerine satış yapmak olmayan son derece dürüst ve güleryüzlü bir Tahtakale esnafı. Mustafa Bey firmada ikinci kuşak ve geleneksel tıraş sevdalısı. Geltir'e üye olması sonrasında bizlerin teşvikiyle Extrashaving sitesini hazırlaması bu nedenle oldu. Elinden geldiğince fiyatları makul tutmaya çalışıyor. Bunları yazdığım için İmpa'nın avukatı gibi davrandığımı düşünmeyiniz lütfen. Bunlar geçmişi bilmeyen veya unutan komşularımız için küçük bir hatırlatma. Razorus ise sadece Geltir üyelerine yönelik olmayan son derece entelektüel ve sürekli atılımlar içinde olan, marketing ve merchandising anlayışı farklı olan bir firma. Noyan Beyi cesaretinden dolayı kutluyorum. Evet Yaqi indirim kampanyasından elimde iki adet Yaqi olmasına rağmen bir adet daha aldım. Güncel Tabac launching kampanyası da büyük bir fırsat bizim için. Yorumlarda bahsedilen bir firma daha var. Tırassepetim diye tahmin ediyorum. Ancak buradaki ürünler ilgimi çekmediği için bir yorumda bulunmak istemedim.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(02/06/2019, Saat: 00:15)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa forumdan önce de faaliyet gösteren, asıl amacı Geltir üyelerine satış yapmak olmayan son derece dürüst ve güleryüzlü bir Tahtakale esnafı. Mustafa Bey firmada ikinci kuşak ve geleneksel tıraş sevdalısı. Geltir'e üye olması sonrasında bizlerin teşvikiyle Extrashaving sitesini hazırlaması bu nedenle oldu. Elinden geldiğince fiyatları makul tutmaya çalışıyor. Bunları yazdığım için İmpa'nın avukatı gibi davrandığımı düşünmeyiniz lütfen. Bunlar geçmişi bilmeyen veya unutan komşularımız için küçük bir hatırlatma. Razorus ise sadece Geltir üyelerine yönelik olmayan son derece entelektüel ve sürekli atılımlar içinde olan, marketing ve merchandising anlayışı farklı olan bir firma. Noyan Beyi cesaretinden dolayı kutluyorum. Evet Yaqi indirim kampanyasından elimde iki adet Yaqi olmasına rağmen bir adet daha aldım. Güncel Tabac launching kampanyası da büyük bir fırsat bizim için. Yorumlarda bahsedilen bir firma daha var. Tırassepetim diye tahmin ediyorum. Ancak buradaki ürünler ilgimi çekmediği için bir yorumda bulunmak istemedim.

Komşum ben üçüncü firmanın mühle türkiye olduğunu tahmin ediyorum.
Deden gibi tıraş ol.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,949 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,487 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,369 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: