İMPA Ticaret
mustafa bey iyi günler fırça olarak sizden omega 1049 aldım,çokta memnunum. bana başka fırça önerir misiniz?
Mustafa Bey Edwin Jagger sabunlarının diğer çesıtleri ne zaman stoklara girer acaba? Bayiisi olduğunuz için gelmeme ihtimali yoktur diye düşünüyorum ama umarım yanılmam Smile
Merhaba Mustafa bey Polsilver hiç gelmeyecekmi artık ?
(28/07/2019, Saat: 17:15)ahmet12345 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mustafa bey iyi günler fırça olarak sizden omega 1049 aldım,çokta memnunum. bana başka fırça önerir misiniz?

Merhabalar Smile
10049 tam bir f/p ürünüdür.
Bir üst levele çıkmak isterseniz Semogue tercihiniz olmalı.

(28/07/2019, Saat: 19:46)kırmızıbalık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey Edwin Jagger sabunlarının diğer çesıtleri ne zaman stoklara girer acaba? Bayiisi olduğunuz için gelmeme ihtimali yoktur diye düşünüyorum ama umarım yanılmam Smile

3one6 nın satışa çıkmasını bekliyorum , birlikte sipariş edeceğim.

(30/07/2019, Saat: 09:41)Alp83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa bey Polsilver hiç gelmeyecekmi artık ?

Baya araştırdım , yurtdışı perakende piyasalarda 5li paket 30 tl seviyelerinde satılıyor. Toptancılarda ürün yok.
Allah'tan ümit kesilmez Smile Aramaya devam
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
3one6 nın fiyatı ne seviyede olur acaba

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mustafa Bey, Dalan firması krem için ses verdi mi Big Grin

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(30/07/2019, Saat: 12:28)wendigo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3one6 nın fiyatı ne seviyede olur acaba

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

500TL den aşağı olmaz
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@wendigo
Kardesim yurt dısı fiyatlarına bakarsan 3one6 yaklasık 2 progress fiyatında. Oradan hesapla ulkemizde satısı benim tahminim yeni gumruk kanunlarını da goz onune alarak ithal edildiginde 800-900 civarında olur.
Okuyup soylenmeden unutma elciye zeval olmaz Smile
Tişikkirlir Sipirmin.
(30/07/2019, Saat: 12:44)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, Dalan firması krem için ses verdi mi Big Grin

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ses verdi , sadece yurtdışına satılıyormuş Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(30/07/2019, Saat: 13:09)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @wendigo
Kardesim yurt dısı fiyatlarına bakarsan 3one6 yaklasık 2 progress fiyatında. Oradan hesapla ulkemizde satısı benim tahminim yeni gumruk kanunlarını da goz onune alarak ithal edildiginde 800-900 civarında olur.
Okuyup soylenmeden unutma elciye zeval olmaz Smile

Eğer bu fiyatları bulursa herhalde gerçekten merak eden koleksiyoner arkadaşlar alıcaklardır diye düşünüyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,522 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,334 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,303 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: