İMPA Ticaret
Hocam İmpa Ticaret tam da gideceğiniz yerde. Başka bir yer aramanıza gerek yok.
İmpa ticaret tıraşın membası.
impa ticaret

Adres: Tahtakale Cad./paçacı Sok. No:5, 34134 Fatih/İstanbul
Çalışma saatleri:
Açık ⋅ Kapanış saati: 18:00

Telefon: (0212) 522 44 93
Komşularında dediği gibi İmpa Ticaret tam aradığınız yerdir.
Merhabalar Mustafa Bey,
Özelden yazıp rahatsız etmek istemedim. Bugün forumda bir arkadaşın yorumu üzerine dükkanınızın adresini paylaşayım dedim ancak internet sitenizde bir türlü "İletişim" bölümünü bulamadım. Site yenilenince sanırım eklemeyi unutmuşlar Big Grin Her ne kadar Google'dan İmpa Ticaret diye arayınca bu bilgilere ulaşılabiliyor olsa da sitenizde de iletişim bölümünün olması gerektiğini düşünüyorum. Hayırlı işler dilerim, saygılar.
Kesinlikle İmpa ticaret .
İstanbul’da değilim yoksa her cumartesi gidip Mustafa beyi rahatsız ederdim ne yalan söyleyeyim. Big Grin
Mustafa bey merhaba,
İkon shave craft 102 slant razor stoklarınızda bitmiş. Tekrar getirtme durumunuz nedir?

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İmpa candır can... Tek geçerim...
En agresifi gelsin lütfen Tıraş aleti
(03/08/2019, Saat: 22:43)hasslinger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haslinger ürünleri stoklara tekrar girer mi acaba? Ya da MWF?

İkiside şimdilik sipariş edilmedi , ufukta görünmüyor Sad

(07/08/2019, Saat: 16:36)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar Mustafa Bey,
Özelden yazıp rahatsız etmek istemedim. Bugün forumda bir arkadaşın yorumu üzerine dükkanınızın adresini paylaşayım dedim ancak internet sitenizde bir türlü "İletişim" bölümünü bulamadım. Site yenilenince sanırım eklemeyi unutmuşlar Big Grin  Her ne kadar Google'dan İmpa Ticaret diye arayınca bu bilgilere ulaşılabiliyor olsa da sitenizde de iletişim bölümünün olması gerektiğini düşünüyorum. Hayırlı işler dilerim, saygılar.

Teşekkür ederim , siz yazınca farkettim , iletişim sayfamız var ama servis sağlayıcı güncelleme yaparken linki silmiş. Hemen ilgileniyorum.

(08/08/2019, Saat: 10:14)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle İmpa ticaret .
İstanbul’da değilim yoksa her cumartesi gidip Mustafa beyi rahatsız ederdim ne yalan söyleyeyim. Big Grin

Edin , sıkıntı yok Smile

(08/08/2019, Saat: 12:09)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey merhaba,
İkon shave craft 102 slant razor stoklarınızda bitmiş. Tekrar getirtme durumunuz nedir?

İkon gelebilir , tetikteyim Smile

(15/08/2019, Saat: 21:55)eyvallah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa candır can... Tek geçerim...

@eyvallah eyvallah,o sizin iyiliğiniz... Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa bey merhaba,
Polsilver jilet talep etsek sizden...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,793 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas