İMPA Ticaret
Konu: Rimei Tıraş Aleti

impa ticarette güncel fiyatı nedir bilen var mı acaba
(23/08/2019, Saat: 15:41)karsant Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu: Rimei Tıraş Aleti

impa ticarette güncel fiyatı nedir bilen var mı acaba

Siteye girip arama çubuğuna rimei yazsanız çıkıyor zaten ürün.

https://www.extrashaving.com/rimei-3parc...aleti--409
(23/08/2019, Saat: 16:39)kirmizibalik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siteye girip arama çubuğuna rimei yazsanız çıkıyor zaten ürün.

https://www.extrashaving.com/rimei-3parc...aleti--409

Smile
Fiyatı memleketin haline direnen yüce makine Smile
Bugün eminönüne gitmişken gidip tanışayım öğreneyim diye uğradım. Kabalık bir zamana denk geldim kasada ki amca ile sohbet edemedik. Ben jiletleri sorarken müşterilerden bazıları mach3 alsana falan diye ısrarcılardı amca da dedi sonunda benim için onun olayı başka keyfi başka istediği o değil diye. Bu işe yeni başlayan biri olarak çok ilginç geldi dükkan Smile yolum düştükçe sanırım uğrarırım.
Kasadaki amcamız Mustafa agbinin Babası Mehmet Bey.Kendisi çok tatlı bi insan Smile
@impaticaret
Selamlarimı sunarım Mustafa Bey. Bugün yaklaşık bir 10 saatlik yoldan işyerinize uğradım. Ancak sizinle tanışabilmek nasip olmadı. Mehmet Bey sagolsun cok ilgilendi.
(18/08/2019, Saat: 11:08)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey merhaba,
Polsilver jilet talep etsek sizden...

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar.
Polsilver için güvendiğim dağlara birer ikişer kar yağıyor Smile

(24/08/2019, Saat: 15:00)burakergun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün eminönüne gitmişken gidip tanışayım öğreneyim diye uğradım. Kabalık bir zamana denk geldim kasada ki amca ile sohbet edemedik. Ben jiletleri sorarken müşterilerden bazıları mach3 alsana falan diye ısrarcılardı amca da dedi sonunda benim için onun olayı başka keyfi başka istediği o değil diye. Bu işe yeni başlayan biri olarak çok ilginç geldi dükkan Smile yolum düştükçe sanırım uğrarırım.

Teşekkür ederiz.

(24/08/2019, Saat: 17:54)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kasadaki amcamız Mustafa agbinin Babası  Mehmet Bey.Kendisi çok tatlı bi insan Smile

Varolun Smile

(29/08/2019, Saat: 16:26)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret
Selamlarimı sunarım Mustafa Bey. Bugün yaklaşık bir 10 saatlik yoldan işyerinize uğradım. Ancak sizinle tanışabilmek nasip olmadı. Mehmet Bey sagolsun cok ilgilendi.

Selamlar Smile
Ayağınıza sağlık , zahmetiniz için teşekkür ederiz.
Neyseki karşılayabilmişiz. Bazen kapalı olduğumuzda uzak yoldan gelenlere çok mahçup oluyoruz.

Keyifli tıraşlar
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@impaticaret feather jilet ne zamana gelir mustafa bey ?
(30/08/2019, Saat: 18:20)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret feather jilet ne zamana gelir mustafa bey ?

Merhabalar ,
Kısa süre içinde gelir.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,793 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,452 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti