İMPA Ticaret
Komşum polsilver hiç kullanmadım nasıl kıyaslama yaparsanız?
(13/12/2019, Saat: 15:31)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Polsilver jiletler tekrar stoklara girmiş.
Ben de ilk defa kullanacağım Smile
So far so good..
Keyifli tıraşlar o halde komşum Smile
(13/12/2019, Saat: 16:24)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de ilk defa kullanacağım Smile
Eğer o Polsilver bildiğimiz Polsilver ise eliniz başka bir jilete gitmeyebilir. Bende sipariş etmiştim yeni geldi daha bakma şansım olmadı.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(13/12/2019, Saat: 23:16)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer o Polsilver bildiğimiz Polsilver ise eliniz başka bir jilete gitmeyebilir. Bende sipariş etmiştim yeni geldi daha bakma şansım olmadı.

Mustafa Bey bildigimiz Polsilver olmadigini yazmisti.
cuma siparis listesi hazirla ana hedef voskhod olsun pazartesi siteyi ac stokta yok...
@impaticaret olmadi hic mutlu degilim pazartesi sendromu yetmedi bide bu eklendi sevmedim ben bu haftayi ya maas almanin mutlulugu kredi ve kredi kartlarini odeyince sifira inerya o histeyim su anda...
(16/12/2019, Saat: 12:46)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cuma siparis listesi hazirla ana hedef voskhod olsun pazartesi siteyi ac stokta yok...
@impaticaret olmadi hic mutlu degilim pazartesi sendromu yetmedi bide bu eklendi sevmedim ben bu haftayi ya maas almanin mutlulugu kredi ve kredi kartlarini odeyince sifira inerya o histeyim su anda...

voskhod ve big ben jiletler benim de sepetimdeydi.

@impaticaret stoklarda varsa ekleyebilir misiniz rica etsem? sipariş geçeceğim de bu ikisi için ayrı sipariş geçmeyeyim tekrardan.

veya stokta yoksa da belirtirseniz eğer en azından sepetteki diğer ürünler bitmeden siparişi geçeyim.
(16/12/2019, Saat: 13:42)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: voskhod ve big ben jiletler benim de sepetimdeydi.

@impaticaret stoklarda varsa ekleyebilir misiniz rica etsem? sipariş geçeceğim de bu ikisi için ayrı sipariş geçmeyeyim tekrardan.

veya stokta yoksa da belirtirseniz eğer en azından sepetteki diğer ürünler bitmeden siparişi geçeyim.

Komşum ararsanız Mustafa Bey'in elinde varsa ekler. Gündüzleri forumu pek kontrol edemiyor sanırım. Ya da siteye ekleyemese de elinde varsa aynı fiyatta başka ürün için ödeme yaparsınız istediklerinizi yollar. Sitede olmayan bir ürün için bana o şekilde yardımcı olmuştu kendisi.
(16/12/2019, Saat: 13:55)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ararsanız Mustafa Bey'in elinde varsa ekler. Gündüzleri forumu pek kontrol edemiyor sanırım. Ya da siteye ekleyemese de elinde varsa aynı fiyatta başka ürün için ödeme yaparsınız istediklerinizi yollar. Sitede olmayan bir ürün için bana o şekilde yardımcı olmuştu kendisi.

Komşum, teşekkürler. Siparişimi geçtim Jilet
(16/12/2019, Saat: 13:42)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: voskhod ve big ben jiletler benim de sepetimdeydi.

rebul kolonyalar ve diger birkac siparisin yaninda ve sag olsun bi deneme paketi yolliyacak 3 senedir aklimda olan ama bir turlu deneyemedigim ve alamadigim jiletti sagolsun esnaflik anlayisindan oturu...
bu arada gelecek olan siparisi merakla bekliyorum acaba kutuyu tekrar doldurmaya calisinca sigdirabilecekmiyim, bu gune kadar kutuyu doldurmaya calisinca bir daha sigdiramadim. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,947 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,485 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,368 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: