İMPA Ticaret
Merhabalar. Sitenizden Polsilver 100 lük kartela aldım ancak bu jilet bildiğimiz polsilver değil sanırım. Bir kutusunu açmış bulundum kalan 9 kutuyu mümkünse iade etmek istiyorum. Mutlaka 10 adet iade etmelisiniz derseniz sitenizden ayrıca 1 kutu daha satın alıp iade edebilirim.
Sitedeki iade işlemleri ekranında iade nedeni seçemediğim için size buradan ulaşmaya çalışıyorum.
https://beyfendi.org
Komşum numaraları 0212) 522 44 93 arayıp görüşün isterseniz
(17/12/2019, Saat: 11:15)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar. Sitenizden Polsilver 100 lük kartela aldım ancak bu jilet bildiğimiz polsilver değil sanırım. Bir kutusunu açmış bulundum kalan 9 kutuyu mümkünse iade etmek istiyorum. Mutlaka 10 adet iade etmelisiniz derseniz sitenizden ayrıca 1 kutu daha satın alıp iade edebilirim.
Sitedeki iade işlemleri ekranında iade nedeni seçemediğim için size buradan ulaşmaya çalışıyorum.
(17/12/2019, Saat: 11:15)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar. Sitenizden Polsilver 100 lük kartela aldım ancak bu jilet bildiğimiz polsilver değil sanırım. Bir kutusunu açmış bulundum kalan 9 kutuyu mümkünse iade etmek istiyorum. Mutlaka 10 adet iade etmelisiniz derseniz sitenizden ayrıca 1 kutu daha satın alıp  iade edebilirim.

O konuda İmpa Mustafa beyin yukarıda bir yerde yapmıs oldugu bir acıklama vardı. Ureticisinden son parti mal oldugunun teyidini yaptıktan sonra satısa cıkarılmıstı. Hani orjinallik olarak kuskunuz varsa diye soylemek istedim, ama onun harici degisim iade vs. her turlu sorununuzda Mustafa bey yardımcı olur.
Tişikkirlir Sipirmin.
(17/12/2019, Saat: 11:15)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar. Sitenizden Polsilver 100 lük kartela aldım ancak bu jilet bildiğimiz polsilver değil sanırım. Bir kutusunu açmış bulundum kalan 9 kutuyu mümkünse iade etmek istiyorum. Mutlaka 10 adet iade etmelisiniz derseniz sitenizden ayrıca 1 kutu daha satın alıp  iade edebilirim.

Komşum denediniz mi jileti ? Ben beğendim açıkçası.
(17/12/2019, Saat: 15:31)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum denediniz mi jileti ? Ben beğendim açıkçası.

Denedim komşum pek uymadı bana.
https://beyfendi.org
Mustafa bey merhabalar, Floid Vigoroso as, S.V. 70. yıl sabun ve Jeremyn Street krem ve as yakın zamanda stoğa girebilir mi?

Hayırlı işler.
As ve sabun çeşidimiz jilet kadar olsa yeter

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evelyn Tıraş Kremi tüp sıkacağı ile birlikte fiyat da güzel. İlgilenen komşumuz var ise...

https://www.extrashaving.com/crabtree--e...wood-100gr-
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(17/12/2019, Saat: 15:53)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denedim komşum pek uymadı bana.

Bana da pek uymadı 3 adet almıştım mağazadan, makul yüz hazırlığına rağmen çekiştirmeler yaptı. (R89 - 2 günlük - sert sakal)

Jileti mıknatısa astım, R41 ile deneyeceğim aynı standartlarda..
Tıraş ol, huzur bul...
Yeni ürünler gelmiş. Sarı ve yeşil o'clocklar var ama sarılar yeni üretim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,518 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,334 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,302 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: