İMPA Ticaret
Mustafa Bey keşke fırçalar icin 2’şer satır bilgi koysaydınız
Mustafa Bey merhaba, ufukta hiç Saponificio Varesino görünüyor mu acaba?
(02/01/2020, Saat: 00:13)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey keşke fırçalar icin 2’şer satır bilgi koysaydınız

Mustafa Bey OM ile fırçalara bilgileri eklediğini bildirdi, teşekkür ederim.
Bu thayersin farklı kokulardaki cadı fındığı losyonlarından getirmeyi düşünüyor musunuz mustafa bey ?
Benim de merak ettiğim bı ürün . Sitesinde sipariş verilebiliyor ama 10 dolarlık ürün 30 dolar kargosu var. Ayrıca losyon balsam ve krem de çıkarmışlar. Umarım Mustafa Bey her cesitini bizlerle buluşturur.
Ülke şartlarını düşününce biraz daha genel kapsamlı bir soru sormak daha uygun olur diye düşündüm: Mustafa bey acaba stoklara hele ki artizanlar cephesinden yeni sabunlar girecek mi yakın tarihte?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Kredi kartı ile ödeme hala yapılamıyor. Ne zaman tekrar başlayacak kredi kartı ile ödemeler?
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
Dün gece eft ile havale yaptım ancak hala sitede "ödeme bekliyor" yazısıyla karşılaşıyorum. Hesaba geçmiş olmalı bu saatlerde.
(09/01/2020, Saat: 12:19)Atlante Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün gece eft ile havale yaptım ancak hala sitede "ödeme bekliyor" yazısıyla karşılaşıyorum. Hesaba geçmiş olmalı bu saatlerde.

Arayın komşum anlık onaylıyorlar hemen
Bırakınız kessinler, bırakınız biçsinler.
(09/01/2020, Saat: 12:19)Atlante Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün gece eft ile havale yaptım ancak hala sitede "ödeme bekliyor" yazısıyla karşılaşıyorum. Hesaba geçmiş olmalı bu saatlerde.
Hesabım menüsünde havale bildirim formu var, onu da doldurmak gerekiyor olabilir.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,941 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,478 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,360 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: