İMPA Ticaret
@impaticaret Mustafa Bey, Proraso Alove Vera & E Vitaminli Tıraş Kremi yakın zamanda stoğunuza eklenir mi?
So far so good..
(14/01/2020, Saat: 17:07)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret Mustafa Bey, Proraso Alove Vera & E Vitaminli Tıraş Kremi yakın zamanda stoğunuza eklenir mi?

Eklenmiş, teşekkürler :-)
So far so good..
İmpa yeni ürünler getirmiş. Ortalık yeşillenmiş. Big Grin
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Kredi kartı ile satış başlamamış sanırım Sad
Kredi kartı sorununu çözmeden şimdide network sorunu çıktı Smile
Web sitemizde sunucu problemi yaşanıyor, yazılım firmasından gelen yanıt aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Network ve donanımsal çalışmalar sırasında yaşanan beklenmeyen bir durumdan dolayı genel bir erişim problemi yaşanmaktadır. Teknik ekiplerimiz süreci yakından takip ederek çalışmalarını sürdürmektedirler. En kısa sürede genel bir duyuru ile bilgilendirme yapılacaktır.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(25/01/2020, Saat: 14:15)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kredi kartı sorununu çözmeden şimdide network sorunu çıktı Smile
Web sitemizde sunucu problemi yaşanıyor, yazılım firmasından gelen yanıt aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Network ve donanımsal çalışmalar sırasında yaşanan beklenmeyen bir durumdan dolayı genel bir erişim problemi yaşanmaktadır. Teknik ekiplerimiz süreci yakından takip ederek çalışmalarını sürdürmektedirler. En kısa sürede genel bir duyuru ile bilgilendirme yapılacaktır.

Uğursuz geldiğimi düşünmeye başladım Undecided Siparişi dün akşam hazırladım, pazartesi günü havale yapacaktım ama siteye erişemiyorum. Umarım kısa zamanda sorun çözülür ben de geleneksel tıraşa adım atabilirim.
(25/01/2020, Saat: 16:22)CeterisParibus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uğursuz geldiğimi düşünmeye başladım Undecided Siparişi dün akşam hazırladım, pazartesi günü havale yapacaktım ama siteye erişemiyorum. Umarım kısa zamanda sorun çözülür ben de geleneksel tıraşa adım atabilirim.

Komşum telefonla ulaşın havalenizi yapın yine aynıya gelir
(25/01/2020, Saat: 14:15)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kredi kartı sorununu çözmeden şimdide network sorunu çıktı Smile

Geçmiş olsun Mustafa Bey, en kısa zamanda düzelir inşallah. Gillette Nacet tekrar stoklara girecek mi acaba?
(25/01/2020, Saat: 18:09)TRAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun Mustafa Bey, en kısa zamanda düzelir inşallah. Gillette Nacet tekrar stoklara girecek mi acaba?

Teşekkür ederim , düzeldi şimdi.

Nacet haftaiçi stokta olur.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Tobs avocado ve jeremyn street stoklara girmiş hemen bugun birer adet siparis verdim bu urunleri bizlerle bulusturdugu icin Mustafa beye cok tesekkurler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,514 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,332 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,302 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: