İMPA Ticaret
(29/03/2020, Saat: 20:48)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kapıda ödemeyi kredi kartıyla yapabiliyor muyuz?

Ptt kargo ile kapıda ödeme anlaşmamız var , sadece nakit kabul ediyor malesef
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(29/03/2020, Saat: 20:57)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ptt kargo ile kapıda ödeme anlaşmamız var , sadece nakit kabul ediyor malesef

teşekkür ederim. iyi çalışmalar
(29/03/2020, Saat: 20:15)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar
İşyerimiz covid-19 dolayısı ile kapalıdır.
İnternet üzerinden alım yapabilirsiniz , mümkün olduğunca 3 işgünü kuralımıza riayet etmeye çalışıyoruz. Şuanda alıcısına ulaşılamamış siparişler dışında gecikmiş sipariş bulunmamakta, tümünü sevk ettik.

Sağlıklı günler

mustafa bey yanıtınız için teşekkürederim. bir şeydaha danışmak isterim.
EDWIN JAGGER KLASİK TIRAŞ ALETİ DE8911BL DUZ
satışta olan traş aletiniz görseldeki gibi aynısımı.aslında ögrenmek istedigim sap kısmındaki  shellfed  yazısı mevcutmu.yoksa çizgilimi. biraz karışık bir soru oldu ama şimdiden anlayışınız için teşekkürler.
Mustafa bey şuan siparişlerin çıkma durumu nedir? sipariş vermeyi düşünüyorum. sipariş versek çıkış yapıyor musunuz yoksa beklemede mi çıkışlar. beklemedeyse tahmini nezaman çıkışlar başlar?
www.instagram.com/kasismedya
Yarın sabah 9a kadar gelen siparişlerin sevkini yapacağım,
Bekleyen siparişimiz yok.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Merhaba komşularım impaya yeni GC'ler gelmiş. Ürün çeşitliliği baya güzel oldu.
(04/04/2020, Saat: 13:22)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşularım impaya yeni GC'ler gelmiş. Ürün çeşitliliği baya güzel oldu.

Fiyatlar yalnız çok yüksek komşum. İtalianbarber da Game Changer 0.84 55$ (yaklaşık 360 TL) İmpada 600 TL. Çok yüksek... Keza digerleri de öyle...
(04/04/2020, Saat: 14:35)Sui Generis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatlar yalnız çok yüksek komşum. İtalianbarber da Game Changer 0.84 55$ (yaklaşık 360 TL) İmpada 600 TL. Çok yüksek... Keza digerleri de öyle...

Şimdi ben de baktım evet italianbarberda 55 dolar. Fiyatı çok uygun. İmpa Ticaret pahalı satıyor.

@Sui Generis komşum kargo ne kadar acaba? Ben hiç alışveriş yapmadım Kanada'dan.

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK
Ürünü sepete attıktan sonra heseplama yapabiliyorsun komşum.
0.25 kg -1 kg 25$
1 kg - 2 kg 35 $
Tek bir ürün almaktan ziyade bir kaç ürün almak daha mantıklı. Ürün başına kargo maliyeti düşer böylece.
Bu vergi sistemiyle ucuza geleceğini sanmıyorum komşum.
(04/04/2020, Saat: 14:58)Sui Generis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünü sepete attıktan sonra heseplama yapabiliyorsun komşum.
0.25 kg -1 kg 25$
1 kg - 2 kg 35 $
Tek bir ürün almaktan ziyade bir kaç ürün almak daha mantıklı. Ürün başına kargo maliyeti düşer böylece.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,514 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,332 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,302 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: