İMPA Ticaret
(29/05/2020, Saat: 11:38)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Alfred hocam katiliyorum tespitlerinize. 1998 universite baslangicindan beridir kullanirim kredi karti, pisman olmadim hic duzenli, kontrollu, abartmadan kullaninca aslinda buyuk nimet.

@impa mustafa bey, fiyatlarinin cogu yurtdisi ile yarisir onu biraktim hadi pahalicisin mustafa abi diyelim, ilk basladigim donemde 2 saat 2 saat kac defa aramisligim, muhabbet etmisligim, sormuslugum vardir sabirla hep cevaplamis, dinlemis, basarili yonlendirmeler yapmistir hatta 2 saat muhabbet edip sadece  iki paket mavi astra ve bir kutu persona platinium almisligim vardir, ki o da direk abi biseyler aliyim diye inadimdan.
kredi karti konusu bu noktada, bu postta olmamali kanimca.
bu tip konular icin sohbet muhabbet basligimiz var.

mustafa bey bi talebim olsun ayrica kucuk MDC de getirin benim gibi kıl, gıcık, zahmetli sey sevenler kapicaktir.

Komşum Mdc gelsinde büyüğünede razıyız Smile
(29/05/2020, Saat: 11:20)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey selamlar,
Slant transferi var mı yakın zamanda?

Selamlar
Merkur ve Razorock slant siparişim var ama hala covid işleri yavaşlatıyor.

(29/05/2020, Saat: 11:38)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Alfred hocam katiliyorum tespitlerinize. 1998 universite baslangicindan beridir kullanirim kredi karti, pisman olmadim hic duzenli, kontrollu, abartmadan kullaninca aslinda buyuk nimet.

@impa mustafa bey, fiyatlarinin cogu yurtdisi ile yarisir onu biraktim hadi pahalicisin mustafa abi diyelim, ilk basladigim donemde 2 saat 2 saat kac defa aramisligim, muhabbet etmisligim, sormuslugum vardir sabirla hep cevaplamis, dinlemis, basarili yonlendirmeler yapmistir hatta 2 saat muhabbet edip sadece  iki paket mavi astra ve bir kutu persona platinium almisligim vardir, ki o da direk abi biseyler aliyim diye inadimdan.
kredi karti konusu bu noktada, bu postta olmamali kanimca.
bu tip konular icin sohbet muhabbet basligimiz var.

mustafa bey bi talebim olsun ayrica kucuk MDC de getirin benim gibi kıl, gıcık, zahmetli sey sevenler kapicaktir.

Yorumunuz için teşekkür ederim, teveccühünüz Smile
Kart konusunda üyelerimiz şikayet etmekte haklılar ama kullandığım eticaret programı ile entegre olabilen firmaların komisyon oranları yüksek . Daha önce kullandığımız kredi kartı ödeme alma kuruluşu komisyon oranını yükseltti , üstüne işlem başı ücret ekledi. Bu tip ek masraflar hoşuma gitmiyor. eticaret programımın sözleşmesi bitmek üzereyken yenisine geçmek için geç kalmış bulundum ,yeni tasarım, veri aktarımı zahmetli bir iş olduğundan bir süre daha eskisine devam etmek zorunda kaldım.
Çözüm konusunda keyfi davranmıyorum , hep aklımda bu konu , dostların bilmesini istedim Smile
Mdc'nin 250gr kasesi 500tl ise 50grlik kasesi 250tl civarında satış fiyatı var. Orantısız olduğu için küçük almadım hiç.

(29/05/2020, Saat: 14:16)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Mdc gelsinde büyüğünede razıyız Smile

Smile Büyük gelecek (inşallah)
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@impaticaret buyumuze saygimiz her zaman sonsuz, kosulsuz. bu arada kucukte de cok zalimce fiyatlama yapmislar haklisiniz gereksiz.
5 yil once size o telefonu acarken yasattigim streslerden oturude kusura bakmayin heyecan diyelim. Helal edin hakkinizi.
(29/05/2020, Saat: 18:04)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret buyumuze saygimiz her zaman sonsuz, kosulsuz. bu arada kucukte de cok zalimce fiyatlama yapmislar haklisiniz gereksiz.
5 yil once size o telefonu acarken yasattigim streslerden oturude kusura bakmayin heyecan diyelim. Helal edin hakkinizi.

Estağfirullah helal olsun her daim Smile
Ben hatırlamıyorum bile , müsterih olun Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@impaticaret Mustafa bey, Edvin jagger 3one6 kırmızı rengi sitenizde göremiyorum. Stoklarınıza daha önce hiç giriş yapmadı mı acaba?
Büyüğe her zaman saygımız var Mustafa beySmile
Mustafa bey merkür ve razorock gelecek demişsiniz,bunların içinde 34g,34c modelleri var mı yoksa sadece slant mı ?bir de loreal expertin tıraş sonrası ürünü stoktalara zaman girer?
@impaticaret

Mustafa bey mesaj da atmıştım ama yoğunluktan dönemediniz muhtemelen. Buradan sorayım tekrar.

Rockwell 6c krom model stoklarınıza ne zaman gelir tahmini?
Keşke corona, gümrük ve vergi gibi sıkıntılar olmasa da Mustafa Bey aracılığıyla birbirinden güzel parçalara ulaşma imkanımız olsa.
Keşke yerli üreticilerimiz 200₺-300₺ bandında güzel alet yapsalarda Mustafa Bey onları satsa. Bizde ithalattan kurtulur yerli sermayeyi desteklemiş oluruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,512 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,330 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,301 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: