İMPA Ticaret
(29/05/2020, Saat: 22:37)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keşke yerli üreticilerimiz 200₺-300₺ bandında güzel alet yapsalarda Mustafa Bey onları satsa. Bizde ithalattan kurtulur yerli sermayeyi desteklemiş oluruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

+1 milyon.
@shaving nick Fikrin güzel ama yerli piyasamızda geleneksel tıraş defteri kapandı. Bir zaman sonra orak,yuma da piyasadan silenebilirbu ürünlerin fiyatı 3 ve 5 tl civarlarında talep yokken aynı şekilde yerli sakal fırçalarıda naylon iple üretime geçti. Sabunda ise arko bile zor tutunuyor berberler sayesinde oda üretimden kalkabilirdi bu durumları göz önünde tutarsak 300,500 tl lik geleneksel tıraş aleti hayal gibi birşey. Zamanında bir kaç komşumuz girişimleriyle geleneksel tıraş aleti üretip satış yaptılar yerli piyasada satışı patlaması beklenirken avrupada satış patladı
(29/05/2020, Saat: 23:13)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @shaving nick Fikrin güzel ama yerli piyasamızda geleneksel tıraş defteri kapandı. Bir zaman sonra orak,yuma da piyasadan silenebilirbu ürünlerin fiyatı 3 ve 5 tl civarlarında talep yokken aynı şekilde yerli sakal fırçalarıda naylon iple üretime geçti. Sabunda ise arko bile zor tutunuyor berberler sayesinde oda üretimden kalkabilirdi bu durumları göz önünde tutarsak 300,500 tl lik geleneksel tıraş aleti hayal gibi birşey. Zamanında bir kaç komşumuz girişimleriyle geleneksel tıraş aleti üretip satış yaptılar yerli piyasada satışı patlaması beklenirken avrupada satış patladı

olsun avrupa’da patlasın, biz ihraç edelim. Rocnel’in Amerika piyasasında elde ettiği başarıyı yabancı sitelerden takip ettim çok gururlandım. Ancak evimden 1 saat uzakta üretilen bu alet fiyatıyla bana Amerika kadar uzak. 50 USD bazında pek çok ürün ülkemize ithal geliyor bizde sırada bekliyoruz. ithal etmek yerine kendi üreticimize paramızı gönderelim.

(29/05/2020, Saat: 10:38)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimsenin harcama şekline veya miktarına karışmak gibi bir hakkım olmadığını, yalnızca fikir belirttiğimi söyleyerek başlamak isterim.

Eft ile ödemenin daha az pratik olması ve onay bekletmesi dışında bir sakıncası yok. Avantajları ise çok. Bir kere olmayan paramızı harcamamış oluyoruz. Geleceğimizin bütçesinden çalmamış oluyoruz. Taksit gibi bir saçmalığa bulaşmamış oluyoruz. Tıraş ürünleri ve ekipmanları zaten taksitle alınmaması gereken ürünlerdir, bunları mümkün olduğunca cebimizde var olan paralarla temin etmeliyiz. Borç içindeysek, krediler ve kredi kartı ödemeleri şişmişse, bakiye eksideyse; zorunlu ve en ekonomik alımları yapmaktan ötesi bütçe bilmezlikten başka kapıya çıkmaz.

Bu bağlamda kredi kartıyla rahatça parasını harcadığını belirtip ödeme yöntemi eft olunca 'acaba almasam mı, çok gerekli değil aslında' kafasını yaşayan arkadaşlarımızı görüp hayretler içerisinde kalıyorum. Bu kuruntuları olmayan paramızı harcatan kredi kartı yönteminde yapmamız gerekmez mi?

Kredi kartı kullanım kolaylığı ile olmayan para bağlantısını nasıl kurdunuz anlamadım komşum,ama telefonumda kayıtlı kart numarası ile tek tuşta alışveriş yapabilecekken neden banka programı ile eft ile uğraşayım? ? Her kredi kartı kullananı borç batağında mı sandınız acaba? günümüzün kilit noktası kullanım kolaylığı ve kredi kartı olayını çözmediği sürece impa ticaret müşteri kaybetmeye devam edecek (başka yerde de bulunabilen ürünler için en azından), bunu söylemek istemiştim sadece.
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti
(29/05/2020, Saat: 23:19)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: olsun avrupa’da patlasın, biz ihraç edelim. Rocnel’in Amerika piyasasında elde ettiği başarıyı yabancı sitelerden takip ettim çok gururlandım. Ancak evimden 1 saat uzakta üretilen bu alet fiyatıyla bana Amerika kadar uzak. 50 USD bazında pek çok ürün ülkemize ithal geliyor bizde sırada bekliyoruz. ithal etmek yerine kendi üreticimize paramızı gönderelim.

@shaving nick raif hocam fikri bile insani heyecanlandiriyorve keyif veriyor, princ malzeme ile yapilan fatboy ve slimler hala elden ele geziyoken, urerim maliyetleri ve teknolojileri, teknikleri ile yeniden replika dahi olsa uretilseler ve ülkemizden satisa baslasalar, neden olmasin.
Mustafa bey siteye bakarken denk geldi de derby krem 0 TL olarak gözüküyor.
Mustafa bey

Razarock Game Changer 0.84 Kapalı Tarak
ve
Rockwell 6 c

tekrar stoklara gelir mi ? gelirse ne zaman gelebilir ?
kapanin elinde kaliyo diye bir soylenti uzerine o efsane karisik urun paketlemesinden (ki tekrar ayni kutuya sigdirmayi basaran varmidir bilemedim) mahrum kalarak tek bir urun siparis ettim, razorock plison firca.

ama merakta ediyorum nasil bir kutudan nasil bir ambalajdan cikacak. Big Grin
@impaticaret merakimi magzur gorun mustafa bey.
(02/06/2020, Saat: 17:28)crsm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey

ve
Rockwell 6 c

Geldigi anda bende kapali tarak alicam beklemedeyiz.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(31/05/2020, Saat: 21:35)mkoroglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey siteye bakarken denk geldi de derby krem 0 TL olarak gözüküyor.

Teşekkür ederim , hata giderildi

(02/06/2020, Saat: 17:28)crsm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey

ve
Rockwell 6 c

İkisi de üretildiği ülkeden ötürü sıkıntılı ürünler ama yaz sonuna kalmadan ikisini de temin edeceğiz umarım

(04/06/2020, Saat: 01:55)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kapanin elinde kaliyo diye bir soylenti uzerine o efsane karisik urun paketlemesinden (ki tekrar ayni kutuya sigdirmayi basaran varmidir bilemedim) mahrum kalarak tek bir urun siparis ettim, razorock plison firca.

ama merakta ediyorum nasil bir kutudan nasil bir ambalajdan cikacak. Big Grin
@impaticaret merakimi magzur gorun mustafa bey.

Smile Valla bende görmedim paketinizi
Keyifle kullanın inşallah.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,744 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,389 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti