İMPA Ticaret
Impa ya yeni malzemeler gelmiş. Ben @tarkaner komşumuzun tavsiyelerinden merak ettiğim speick stick ten 1 tane sipariş geçtim.
Tıraş dışı bir soru olacak ama sayfanızdaki ürünle alakalı olacak.
Halep sabunlarının defne oranıyla ilgili bir bilgi var mı acaba?
(15/08/2020, Saat: 17:19)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Impa ya yeni malzemeler gelmiş. Ben @tarkaner komşumuzun tavsiyelerinden merak ettiğim speick stick ten 1 tane sipariş geçtim.
Fiyatına göre çok üst performans bir üründür. Umarım memnun kalırsınız. Varsa AS ürünlerini de tavsiye ederim.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(16/08/2020, Saat: 11:44)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatına göre çok üst performans bir üründür. Umarım memnun kalırsınız. Varsa AS ürünlerini de tavsiye ederim.

Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca arttırıp bir başka f/p ürünü Lea diyorum. Keşke getirtebilse Mustafa Bey tekrar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(16/08/2020, Saat: 13:16)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca arttırıp bir başka f/p ürünü Lea diyorum. Keşke getirtebilse Mustafa Bey tekrar.

Lea da gelmiş Komşum. Mustafa Bey görmüş potu

(16/08/2020, Saat: 21:08)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lea da gelmiş Komşum. Mustafa Bey görmüş potu

Krem ve balsam göremedim ama. Ben mi göremedim acaba ya da Mustafa Bey mi eksik gördü? Büyük harfle Lea Krem ve Balsam yazsam daha etkili olur mu?

Gülücük koymayı unutmuşum Smile)

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(16/08/2020, Saat: 21:18)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gülücük koymayı unutmuşum Smile)

Caner kardeşim, biz seni hep güler yüzünle biliyoruz zaten.

(17/08/2020, Saat: 01:09)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Caner kardeşim, biz seni hep güler yüzünle biliyoruz zaten.

Teşekkür ederim efendim. O sizin güzel bakan gözünüz.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(08/06/2020, Saat: 23:04)Mükremin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey Merhaba,
stokta olmayan jiletlerin ne zaman geleceği konusunda bir öngörünüz var mı?

(09/06/2020, Saat: 10:27)Perseus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey sabun stoklarınız ne zaman yenilenecek acaba? Heyecanla bekliyoruzSmile

(06/08/2020, Saat: 18:32)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevabı belli ama sormadan edemeyeceğim. Sabun ve kremlerde ilerleyen günlerde çeşitlilik olur mu acaba? Smile
Hayırlı işler dilerim.

Merhabalar ,
Yavaş yavaş yaz sezonunu bitirirken stokları yenilemeye başladık ama jiletler daha yavaş yenileniyor.

(18/06/2020, Saat: 16:33)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret Razorock Game Changer 0.84 düz modeli gelecek mi acaba?

Yola çıktı , gelecek , bekliyoruz.

(24/06/2020, Saat: 21:31)yakup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TOBS kremlerini getirecek misiniz acaba? yakınlarda var mı bir plan? nereden temin edebilirim arkadaşlar?

Tobs planımız yok şimdilik . Yurtiçinde bulabileceğinizi sanmıyorum.

(31/07/2020, Saat: 03:05)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ırish spring sabun hakkında bilgisi olan var mı? Yüz için sabun tavsiyesinde bulunacak var mı?

Yurtiçi ve yurtdışı piyasada bulunmuyor , üretiminin sonlandırıldığını duymuştum.

(16/08/2020, Saat: 05:32)umutatakul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş dışı bir soru olacak ama sayfanızdaki ürünle alakalı olacak.
Halep sabunlarının defne oranıyla ilgili bir bilgi var mı acaba?

%90 Zeytin , %10 Defne . Defne oranını yükseltilmesi talebinde bulundum , tahrişe yol açabileceği için uygun bulunmadı.

(16/08/2020, Saat: 21:17)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Krem ve balsam göremedim ama. Ben mi göremedim acaba ya da Mustafa Bey mi eksik gördü? Büyük harfle Lea Krem ve Balsam yazsam daha etkili olur mu?

Gülücük koymayı unutmuşum Smile)

Sorunun benden kaynaklandığını düşünüyorum Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Big Grin 
(17/08/2020, Saat: 10:50)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorunun benden kaynaklandığını düşünüyorum Smile

Mustafa bey keske her sorunumuz sizden kaynakli olsa, hemen cozulebiliyo. Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,803 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,458 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,346 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: