İMPA Ticaret
(05/10/2020, Saat: 15:53)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"muntazaman" impaticaret@hotmail.com' a mail atarsan daha hızlı dönüş alırsınız hocam. Bu kanaldan dönüşler çok hızlı olmayabiliyor iş yoğunluklarına göre.

Bu arada bu hafta Simpson fırçalardan stoklara girecek ürünler olacakmış.
İlginiz için teşekkür ederim. Direkt olarak Mustafa Beyi arayıp bilgi de alabilirim @kaanayhan Amacım foruma katkı sağlamak. Gelecekse de gelmeyecekse de hepimizin haberi olsun

Paylaşılan bilgi azalır.
(05/10/2020, Saat: 16:22)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlginiz için teşekkür ederim. Direkt olarak Mustafa Beyi arayıp bilgi de alabilirim @kaanayhan Amacım foruma katkı sağlamak. Gelecekse de gelmeyecekse de hepimizin haberi olsun

Paylaşılan bilgi azalır.

telefondan bilgi aldıktan sonra ürünün geleceğine/gelmeyeceğine ilişkin bilgileri foruma yazmanız da değerli bir paylaşım olacaktır
Paylaşılan bilgi azalır...
(26/09/2020, Saat: 22:56)atmacao Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun resmigeçidi devam ediyor impada. MWF, MdC ve TOBS Sandal sabunlar gelmiş. Bir ara TOBS avocado krem de bir görünüp kayboldu Smile Devamı gelir mi acaba TOBS kremlerin @impaticaret?

Tobbs kremlerin devamı gelir , zaman veremiyorum .

(27/09/2020, Saat: 13:54)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merkür slant ne zaman gelir ?

Sipariş verdim , beklemedeyiz.

(28/09/2020, Saat: 01:03)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünler hayırlı olsun.İyi satışlar Mustafa bey.

Sağolasınız Smile

(05/10/2020, Saat: 15:16)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret Mustafa Bey Semogue Excelsior/Hereditas Domuz kılı fırçalar ne zaman stoklara girer? Özellikle 1250 ve 1800.
Teşekkür ederim.

Paylaşılan bilgi azalır.

Semogue siparişim yeni geldi , sipariş için elimizdekilerin biraz tükenmesi gerek Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa bey @impaticaret speick sabun/krem gelir mi?
(07/10/2020, Saat: 13:00)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey @impaticaret speick sabun/krem gelir mi?

Gelir , tedariğinde sıkıntı olan ürün değil.
Sadece gümrükte Damadın öpeceği ürünlerden olduğu için fiyat artışı biraz fazla olacak Sad
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(07/10/2020, Saat: 12:36)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Semogue siparişim yeni geldi , sipariş için elimizdekilerin biraz tükenmesi gerek Smile

Teşekkür ederim bilgilendirme için Mustafa Bey
Mustafa bey gerçekten çok iyi bir esnaf son dönem alışverişlerimin hepsini firmasından yapıyorum. Hem alışveriş öncesinde hem de sonrasındaki tutumu gerçekten saygıyı hak ediyor. Tüm alışverişlerimden çok memnun kaldım, hiç kötü bir deneyimim olmadı.
İmpa ticarette çok güzel ve yeni ürünler var, fakat yaşadığım olumsuz deneyim sonucu hiçbirini alamıyorum, almıyorum. Zamanında firmadan eksik ürün gelmişti, mail ile durumu belirtmiştim ancak cevap alamamıştım. İlgili ürünün fiyatı cüzi bir rakamdı bu sebeple daha fazla peşine düşmedim, firma yetkilisi maili görmemiş de olabilir. Sonuç olarak da bir daha alışveriş yapmadım.
(15/10/2020, Saat: 23:46)Müfettiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa ticarette çok güzel ve yeni ürünler var, fakat yaşadığım olumsuz deneyim sonucu hiçbirini alamıyorum, almıyorum. Zamanında firmadan eksik ürün gelmişti, mail ile durumu belirtmiştim ancak cevap alamamıştım. İlgili ürünün fiyatı cüzi bir rakamdı bu sebeple daha fazla peşine düşmedim, firma yetkilisi maili görmemiş de olabilir. Sonuç olarak da bir daha alışveriş yapmadım.
Komşum mustafa bey ile yüz yüze hiç tanışmadım. Birkaç alış verişim oldu ve hiç sorun da yaşamadım.
Buradaki yorumların genelini okuyacak olursanız ufak bir tahtakale dükkanı olmasına rağmen vizyon olarak gerçekten açık görüşlü biri olduğu anlaşılıyor.
Keşke mail gibi teyit imkanı olmayan tek taraflı bir iletişim kanalı yerine telefon ile kendisine ulaşmayı deneseydiniz. Ben sorununuzun mutlaka çözüm bulacağını düşünüyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,798 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,454 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,345 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: