İMPA Ticaret
(21/04/2021, Saat: 18:41)muhendisbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: impada dolanırken 2 tane tabac gördüm ikisi de 100 gr fakat fiyatlar farklı. buyrun;

https://www.extrashaving.com/tabac-tiras...tulu-100gr-

https://www.extrashaving.com/tabac-tiras...edek-100gr-

bunların arasındaki farkı bilen varsa söyleyebilir mi?
Linklerde de yazıyor aslında farkı. Birisi kutulu stick diğeri de onun yedeği.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(21/04/2021, Saat: 19:35)mtcn77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum rollon olanlar 80, yedeği de 60. Onları taşınabilir makineler gibi değerlendirebilirsin. Her eve lazım değil. Big Grin

teşekkür ederim. profil fotonuz da çok hoş.
Stay Sharp. Jilet
(22/04/2021, Saat: 13:42)muhendisbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkür ederim. profil fotonuz da çok hoş.

Ben teşekkür ederim komşum, Turrican 2'den, grafik tasarımını Celal Kandemiroğlu isminde Almanya'da çalışan bir Türk'ün çizimini yaptığı bir video oyunu. Kendi çizimleri daha bile güzel.
(22/04/2021, Saat: 13:53)mtcn77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben teşekkür ederim komşum, Turrican 2'den, grafik tasarımını Celal Kandemiroğlu isminde Almanya'da çalışan bir Türk'ün çizimini yaptığı bir video oyunu. Kendi çizimleri daha bile güzel.

bi ara deneyeyim. çok zevkli gibi duruyor.
Stay Sharp. Jilet
Kendilerinden ilk defa alışveriş yaptım. Güzel paketlenmişti ve hızlı geldi. Sipariş notumdaki minik ricamı yerine getirdikleri için teşekkür ediyorum. Keyifli bir alışverişti, memnun kaldım açıkçası.
Merhaba,bu hafta 2 ayrı siparişimin kargosu geldi.

1.kargom
Rex Ambassador
Omega Tıraş Fırçası

(Gillette Silver Blue ve Old Spice duş jeli hediyesi için çok teşekkür ederim.)

2.Kargom

Edwin jagger 3one6 Çelik
Merkur 34G
Proraso Profesyonel Tıraş Kasesi
Omega Sarı Tıraş Tası
Gillette Nacet 2 kutu Jilet
Fnx Ali Bıyıklı Cilt Şapı

(Gillette Silver Blue hediyesi için çok teşekkür ederim )

Özenli paketleme,hızlı kargolama süreci ve hediyeler için Extrashaving'ten/İmpa Ticaret Mustafa Bey'e çok teşekkür ederim.
Herkese Extrashaving/İmpa Ticaret'i tavsiye ederim.
Adana'dan selamlarımla...
-Bakımlı erkek için:Bakımlı olmak önemli ise ,ıslak tıraş olmak bir tutkudur.

- Erkek olmak doğuştan gelen bir alın yazısı olsa da, bakımlı olmak isteyen erkeğe nasip olur.
Bu gun impadan siparişlerim geldi. Ama maalesef sipariş ettiğim çantanın üzerinde bişey sıçramış gibi küflenmiş gibi ufak ufak lekeler var (her ne kadar telefonda fazla belli olmasada). Onun dışında içinde etiket varmış o kesilmiş. Başta kullanılmış urun gönderdiklerinden şüphelendim fakat ici temiz kullanılmamış belli. Ürünün tamamen saklanmasıyla ilgili problemi var. 20 tl icin iade etmeye de kargoya gitmeye gelmeye de değmez. Heralde çöpe gidecek çanta. Daha once impadan sipariş yaptım. Aldığım ürünler sapasağlamdı. Ama bu sefer hayal kırıklığına uğradım.8b94c45b2a47466e99fa4835b4fb3c5b.jpgefeb2e862032a1872f4f00785c76edac.jpgc12ff727ff0a2c1efecada3597398ff6.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(27/04/2021, Saat: 11:49)Gens_darmes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu gun impadan siparişlerim geldi. Ama maalesef sipariş ettiğim çantanın üzerinde bişey sıçramış gibi küflenmiş gibi ufak ufak lekeler var (her ne kadar telefonda fazla belli olmasada). Onun dışında içinde etiket varmış o kesilmiş. Başta kullanılmış urun gönderdiklerinden şüphelendim fakat ici temiz kullanılmamış belli. Ürünün tamamen saklanmasıyla ilgili problemi var. 20 tl icin iade etmeye de kargoya gitmeye gelmeye de değmez. Heralde çöpe gidecek çanta. Daha once impadan sipariş yaptım. Aldığım ürünler sapasağlamdı. Ama bu sefer hayal kırıklığına uğradım.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durumla ilgili sorunlar giderildi. Geri dönüş ve ilgileri için teşekkür ederim.
Mehmet Beye hürmetlerimi arz ederim. Yardımları için çok teşekkürler. Mustafa Beyin özenli kargosu ve kaliteli hediyeleri için çok teşekkürler ederim. ATT Kronos SB90 aletim elime ulaştı. Her zamanki gibi bizi mutlu eden gayretli ve ahlak sahibi İMPA ticarete bol kazançlar diliyorum. İyi ki varsınız..
@"hkm06" Hayırlı olsun abicim, keyifle kullanasın.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,951 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,490 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,370 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: