İMPA Ticaret
Impa daydim az once stoğu bayağı bir genişletmişler simpson firca bile vardı. Muhle ve merkur aletler vs
e mail adresim tipsol@me.com
(08/11/2013, Saat: 17:37)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Impa daydim az once stoğu bayağı bir genişletmişler simpson firca bile vardı. Muhle ve merkur aletler vs

Fiyatlar nasildi hocam

Sent from my iPhone using Tapatalk
Keşke internet siteleri olsa alışveriş etsek..
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Fiyatları öğrenemedim çünkü baba bilmiyor oğlu ise disardayi 6 da gelicek dedi ama telefonda sorulabilir
(09/11/2013, Saat: 16:15)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatları öğrenemedim çünkü baba bilmiyor oğlu ise disardayi 6 da gelicek dedi ama telefonda sorulabilir

Valla en buyuk sikinti bi zaten bir kac hafta once gittim oglu yurtdisindaydi baba permayla sharkin fiyatlari disinda hicbise bilmiyo 😀

Sent from my iPhone using Tapatalk
ortada web sitesi namına bir şey yok. O kadar seyahat ediyormuş uçak parasının az bir kısmına adam gibi site yapsalar anında amorti edecek halbuki. Her neyse herşey istanbulluya var. Bari bizi de gelişmelerden haberdar edin.
(23/11/2013, Saat: 22:24)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ortada web sitesi namına bir şey yok. O kadar seyahat ediyormuş uçak parasının az bir kısmına adam gibi site yapsalar anında amorti edecek halbuki. Her neyse herşey istanbulluya var. Bari bizi de gelişmelerden haberdar edin.

Üstadım size birsey lazımsa impa dan alıp göndereyim ben aşağı yukarı biliyorum ne var ne yok.
stick sabunlara ilgi duyuyorum ama teşekkür ederim tipsol hocam. Şu an elimde 800 gün yetecek kadar krem/sabun var. Kremlerle pek aram olmadığı için tasa 8-9cm sıkıyorum ki çabuk bitsin Smile
İmpada stick olarak speick, la toja, palmolive, erasmic ve tabac mevcut. Lazım olunca haberim olsun hocam
Impa yarın açık mıdır? Bilgisi olan var mı? Hem marmarayı hem impayı ziyaret etmeyi düşünüyorum : )

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,510 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,327 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,301 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: