İMPA Ticaret
(17/01/2017, Saat: 14:34)blacck Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar Mustafa Bey,

EDWIN JAGGER TIRAŞ ALETİ DE89BA11BL (BARLEY / PÜTÜRLÜ),
Astra Yeşil/Beyaz Jilet,

stoklarınızda mevcut mu?
ve daha tam karar veremediğim fırça ve tıraş sabunu da alıcam Smile
Birde kredi kartı veya dükkana gelip alışveriş yapma gibi seçenekler var mı?

Teşekkürler.

Hoşgeldiniz öncelikle.
İstediğiniz ürünler mevcut.
İşyerimizden kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(17/01/2017, Saat: 14:54)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz öncelikle.
İstediğiniz ürünler mevcut.
İşyerimizden kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

Peki bu cumartesi açıkmışsınız gördüğüm kadarıyla cumartesi uğramaya çalışacağım, kargo vs. ile uğraşmaya gerek yok nasıl olsa baya yakınsınız beşiktaştan gelicem.

Makine edwin jagger, jilet astra olarak seçtim. Sabun olarak arko düşünüyorum geriye bir tek fırça kalıyor.

Elinizde ekonomik açıdan uygun fiyatlı olan doğal kıllı fırçalardan önereceğiniz varmıdır peki?
(17/01/2017, Saat: 15:05)blacck Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki bu cumartesi açıkmışsınız gördüğüm kadarıyla cumartesi uğramaya çalışacağım, kargo vs. ile uğraşmaya gerek yok nasıl olsa baya yakınsınız beşiktaştan gelicem.

Makine edwin jagger, jilet astra olarak seçtim. Sabun olarak arko düşünüyorum geriye bir tek fırça kalıyor.

Elinizde ekonomik açıdan uygun fiyatlı olan doğal kıllı fırçalardan önereceğiniz varmıdır peki?

cumartesi açığız.Yorumlara fiyat yazmıyorum, mesaj eskiyince fiyat yanıltıcı olabiliyor.
imzamdaki linkten fırça fiyatlarımızı görebilirsiniz.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(17/01/2017, Saat: 16:51)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cumartesi açığız.Yorumlara fiyat yazmıyorum, mesaj eskiyince fiyat yanıltıcı olabiliyor.
imzamdaki linkten fırça fiyatlarımızı görebilirsiniz.

Tamamdır listeden güncel fiyatları inceledim, tavsiyenizi de dükkana geldiğimde alırım o zaman.
Dostlar 27 Ocak- 3 Şubat arası işlerim dolayısı ile şehirdışında olacağım.

Bilginize.....
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Gidin Mustafa Bey gidin, dükkanı bırakacak kimse yoksa anahtarı bana verebilirsiniz Big Grin
(25/01/2017, Saat: 15:07)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar 27 Ocak- 3 Şubat arası işlerim dolayısı ile şehirdışında olacağım.

Bilginize.....

Mustafa Bey iyi seyahatler.
Dükkan açık olacak mı? Bir arkadaş ile uğramayı düşünüyorduk
(25/01/2017, Saat: 15:29)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gidin Mustafa Bey gidin, dükkanı bırakacak kimse yoksa anahtarı bana verebilirsiniz Big Grin

Babam dükkanda olacak , yoksa dükkan sizin Smile

(25/01/2017, Saat: 15:32)Yusef Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey iyi seyahatler.
Dükkan açık olacak mı? Bir arkadaş ile uğramayı düşünüyorduk

Evet açık
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@impaticaret Mustafa bey kazasız belasız gidin gelin hayırı yolculuklar dilerim .
(25/01/2017, Saat: 18:17)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret Mustafa bey kazasız belasız gidin gelin hayırı yolculuklar dilerim .

Varolun , duanız yeter ....
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,510 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,327 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,301 05/12/2015, Saat: 13:51