İMPA Ticaret
Arkadaslar , Dukkan acık siparis verebilirsiniz kararlastırdıgıınız urunler varsa ama mustafa bey sehir dısı yada yurt dısına gidicekti kısa bir sureligine, donunce geri donus yapar yazar buraya.
(25/08/2017, Saat: 16:49)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar , Dukkan acık siparis verebilirsiniz kararlastırdıgıınız urunler varsa ama mustafa bey sehir dısı yada yurt dısına gidicekti kısa bir sureligine, donunce geri donus yapar yazar buraya.

Sağolasınız Serdar Bey
Arefe günü yarım gün.
Bayramın ilk 4 günü kapalıyız, diğer günler hizmet veriyoruz.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Merhabalar,

Taylor of bond street lime &lime aromalı traş kremi var mı stoklarınızda? Listede göremedim?
bir de mavi Astra jilet stoklarda mevcut mu? Listede görünüyor ama emin olmak için sordum. bir ara üretimi durdu vs. denmişti?
stokların ve fiyatların güncel halini buradan mı takip edeceğiz?
(15/09/2017, Saat: 18:17)aegean Adlı Kullanıcıdan Alıntı: stokların ve fiyatların güncel halini buradan mı takip edeceğiz?

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7079
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(15/09/2017, Saat: 18:17)aegean Adlı Kullanıcıdan Alıntı: stokların ve fiyatların güncel halini buradan mı takip edeceğiz?

Mustafa Bey güncel fiyatları ve stokta olan ürünleri aşağıdaki başlıkta listeliyor :

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7079

Not: İlgili başlık yoruma açıktır, ama prensip icabı o başlığa yorum yazmamayı tercih ediyoruz Smile Detay sorularınızı bu başlığa yazabilirsiniz. Mustafa Bey cevaplayacaktır. En güzeli İstanbul'da iseniz bir uğrayın. Kendisi gerçekten ilgilidir, her türlü sorunuzu cevaplar.

Sonradan not : @Deaken üstad benden hızlı davranmış Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@posicor ben telefonda olduğum için sadece link paylaştım. sanırım paylaşım o yüzden hızlı gelmiş

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Bir zamanlar bulmak için deli gibi arayış içerisine girdiğim bir parfümü sadece burada bulabilmiştim.
Aradığım parfüm İmpa Ticaret dışında başka hiçbir yerde satılmıyor (parfüm satan sitelere güvenmem).
Yıllardır alışveriş yaparım(parfüm, sabun, deodorant vs.) ve Mustafa Bey çok ilgili, işini severek yapan dürüst bir esnaf. Kendisine sonsuz teşekkürler...

Geltir ve İmpa, geleneksel tıraş sevenlerin uğrak yeri olduğu gibi aslında belki de eskiye özlem duyan, nostalji seven bireylerin de toplandığı bir yer. Ben de burada zaman geçirmekten ara ara ürünler hakkında yapılan yorumları okumaktan keyif alıyorum.

Sakal olayını halen makinayla hallediyorum, kirli sakal severimSmile ancak olur da bir gün sinek kaydı tıraş olmaya başlarsam kesinlikle geleneksel tıraşı tercih ederim. Zor tutuyorum kendimi porsuk kılı fırça, sert ve güzel kokulu aftershave'ler, böyle ilginç kremler, puro kokulu sabunlar bi şeyler bi şeyler almamak için Smile
Yeni sayfan hayırlı olsun . Çok beğendim ...
Hayırlı olsun bir saat kadar önce siteye giriş yapamayınca üzülmüştüm, demek ki güzel bir sonuç içinmiş
Edit: elbette hemen üye oldum nice zamanın beklentisiyle ancak rocnel kumlama hizmetini bulamadım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,514 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,332 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,302 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: