İMPA Ticaret
Ellerinize sağlık kullanışlı bir uygulama olmuş başarılarınızın devamını dilerim...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
tebrikler mustafa bey site guze,l kredi karti ile alisveris de oldu mu cok guze olacak
Ürünleri tamamı yeni sitede yok galiba doğru mu?
Yeni siteniz hayırlı olsun Mustafa bey. Uygulamalar da çok iyi olmuş. AppStore da bekliyoruz Smile
(14/11/2017, Saat: 17:52)yokon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Mustafa Bey.

(14/11/2017, Saat: 18:07)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rabbim bu gunleride mi gorecektik. Saka gibi play store da, extrashaving arıyorum. Helal olsun patron.

(14/11/2017, Saat: 19:23)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ellerinize sağlık kullanışlı bir uygulama olmuş başarılarınızın devamını dilerim...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(15/11/2017, Saat: 19:09)yener Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tebrikler mustafa bey site guze,l kredi karti ile alisveris de oldu mu cok guze olacak

(15/11/2017, Saat: 21:02)Testosteron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünleri tamamı yeni sitede yok galiba doğru mu?

(16/11/2017, Saat: 00:41)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni siteniz hayırlı olsun Mustafa bey. Uygulamalar da çok iyi olmuş. AppStore da bekliyoruz Smile

Sağolasınız dostlar.
Kredi kartı ve ios yapım aşamasında.
Ürünleri yavaş yavaş ekliyorum Smile

9kp6i1.png
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@impaticaret Mustafa bey,

Önceki sitenizde bu ürün 45 TL idi. Hatta alınacaklar listeme not almışım. Şimdi 50 TL.

%16 İndirim bunun neresinde ?

PO2XyN.jpg
(16/11/2017, Saat: 17:31)F_16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret Mustafa bey,

Önceki sitenizde bu ürün 45 TL idi. Hatta alınacaklar listeme not almışım. Şimdi 50 TL.

PO2XyN.jpg

Kur farkı ve sair masraflarla 60tl satış fiyatı çıktı.
5 yıldır 45tl ye sattığım bir ürünün yeni ithalatla 60 tl olması normaldir.
Bende ufak bir iskonto yapıp teşekkür almayı beklerken fırçayı yedik Big Grin
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(16/11/2017, Saat: 17:31)F_16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret Mustafa bey,

PO2XyN.jpg

Geleneksel tıraş ürünlerinin fiyatları hakkında piyasayı takip eden hemen hemen herkes özellikle fiyatlama konusunda Mustafa Bey’in ne kadar özverili bir esnaf olduğunu bilir komşum.

Benim gibi yurt dışındaki sitelerden alışveriş yapma konusunda çekinceleri olanlara bir ilaç gibi yetişir impaticaret. Özellikle de son dönemde artan kurlara rağmen çok uygun fiyatlar belirler.

Fiyat konusunda artış varsa emin olun mecburi giderler nedeniyle artmıştır komşum, müsterih olunuz.

Amacım sizi yargılamak değil komşum, umarım beni yanlış anlamazsınız. Sadece yeni üyemiz olduğunuz için açıklama gereği duydum.

@impaticaret kendimi yanlış ifade ettim sanırım. Özür dilerim. Bursa'dan kalkıp Cumartesi kalabalığında Tahtakale gibi bir yerde dükkanınızı bulacak ve aldıklarımı gerisi geriye Bursa'ya taşıyacak kadar size ve yaptığınız işe saygım var. İster zam ister indirim yaparsınız. Sonuçta sizinde geçindirmekle mükellef olduğunuz insanlar ve bir ticarethaneniz var. Sadece bu durumu biraz garipsediğim için öyle yazdım. Yoksa sizin sattığınız çeşitte ürünü bir arada bulabileceğimiz başka yer bilmiyorum. Smile

@rating Mustafa bey ve sattığı ürünler konusunda bir şüphem yok. Sadece hani Türk tüketicisinin beklentisidir yeni iş yeri açılınca insanlar indirim bekler Smile Eski sayfayı yakından takip ettiğim ve alışveriş listeme bu şekilde kaydettiğim için yeni sitede oluşan fark bana garip geldi. O yüzden öyle yazdım Smile
Bazı ürünler vardı ki, fiyatı artacağı belli, neredeyse dünyada en uygun fiyatli hali Impa'daydi. Bunların bir kısmını sonrasında ağlamamak için acele edip, kur farkları yansımadan alabildiğim için mutluyum. Bir Dovo Bismarck vardı, sürekli sepetime ekleyip çıkarıp durduğum. Allah'tan iki hafta önce siteden bir arkadaştan aldım da 500'ken 600 olduğunda fazla gözyaşı akıtmadan atlatabildim.

Fiyatların bir çoğu aynı gibi gördüm ama dolar, euro bir senedir bu kadar dengesizken almayı düşündüğünüz bir şey varsa çok da beklememek lazım diye de düşünüyorum.

Taa sene başında böyle bir hava vardı. Bir gün aceleyle ismarladigim dolmakalem ertesi gün 250 TL birden artmıştı. Bir senedir yine iyi fiyatlarla alışveriş ettik.

SeckinB

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,803 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,459 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,346 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: