İMPA Ticaret
(16/11/2017, Saat: 18:11)F_16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
@impaticaret kendimi yanlış ifade ettim sanırım. Özür dilerim. Bursa'dan kalkıp Cumartesi kalabalığında Tahtakale gibi bir yerde dükkanınızı bulacak ve aldıklarımı gerisi geriye Bursa'ya taşıyacak kadar size ve yaptığınız işe saygım var. İster zam ister indirim yaparsınız. Sonuçta sizinde geçindirmekle mükellef olduğunuz insanlar ve bir ticarethaneniz var. Sadece bu durumu biraz garipsediğim için öyle yazdım. Yoksa sizin sattığınız çeşitte ürünü bir arada bulabileceğimiz başka yer bilmiyorum. Smile

@rating Mustafa bey ve sattığı ürünler konusunda bir şüphem yok. Sadece hani Türk tüketicisinin beklentisidir yeni iş yeri açılınca insanlar indirim bekler Smile Eski sayfayı yakından takip ettiğim ve alışveriş listeme bu şekilde kaydettiğim için yeni sitede oluşan fark bana garip geldi. O yüzden öyle yazdım Smile

Estağfirullah , latifeli mesaj yazdım sadece.Klavye dilinde hisler karşı tarafa net aktarılamayabiliyor ama bunun önemi yok , burası forum, sinir stres yapmayız , kafaya takmayız .
Ayağınıza sağlık , umarım aldıklarınız nokta atışı olmuştur Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Jilettir kremdir bir fiyat dönengecidir gidiyor. Burada ucuzdu oradan aldım denildiğinde yadırgandığını bugüne kadar görmedim...
Ne Mustafa kardeşimden ne de Babasından aldığım bir ürünü bir başkasının daha ucuza aldığını duymadım. Toptan satış olur bilemem o farklı bir boyut. Bence bu gayet güven ve insanı mutlu eden bir durum . İşletmenin fiyatlarının şu kurda iken buydu halen böyle yorumlaması da bana düşmez. Olumlu ve memnuniyet verici ticaretinden bahsetmek ise o bir müşterisi olarak bana da düşer ...

Sağlıcakla,
(16/11/2017, Saat: 19:45)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilettir kremdir bir fiyat dönengecidir gidiyor. Burada ucuzdu oradan aldım denildiğinde yadırgandığını bugüne kadar görmedim...
Ne Mustafa kardeşimden ne de Babasından aldığım bir ürünü bir başkasının daha ucuza aldığını duymadım. Toptan satış olur bilemem o farklı bir boyut. Bence bu gayet güven ve insanı mutlu eden bir durum . İşletmenin fiyatlarının şu kurda iken buydu halen böyle yorumlaması da bana düşmez. Olumlu ve memnuniyet verici ticaretinden bahsetmek ise o bir müşterisi olarak bana da düşer ...

Sağlıcakla,

+100
Smile
(16/11/2017, Saat: 18:59)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Estağfirullah , latifeli mesaj yazdım sadece.Klavye dilinde hisler karşı tarafa net aktarılamayabiliyor ama bunun önemi yok , burası forum, sinir stres yapmayız , kafaya takmayız .
Ayağınıza sağlık , umarım aldıklarınız nokta atışı olmuştur Smile

Ne istedigimi bilerek geldim, aldim cokta memnunum. Bu urunleri bizler icin bulundurdugunuz icin tesekkur ederim @impaticaret Smile
Bakıyorum amazon fiyatı 18usd
https://www.amazon.com/Cyril-Salter-Indi...l+R+Salter

baska yerlere bakınca fiyat+-3 dolar oynuyor. Gonderi ucretini vs. ekle, kendin getirmeye calıssan (ithalat vergisi vs. hic saymıyorum) en asagı ama en asagı 20usd. Bugunki kurla 77TL.

Kabaca hesap ile 50TL lik impa fiyatı ile 77TL lik normal yurt dısı fiyatını dusununce %16 degil  %28 indirim yazması lazımdı Mustafa beyin.
Dost acı soyler, Mustafa bey hatalı burada kusura bakmayın. Tongue Smile
(16/11/2017, Saat: 22:33)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bakıyorum amazon fiyatı 18usd
https://www.amazon.com/Cyril-Salter-Indi...l+R+Salter

baska yerlere bakınca fiyat+-3 dolar oynuyor. Gonderi ucretini vs. ekle, kendin getirmeye calıssan (ithalat vergisi vs. hic saymıyorum) en asagı ama en asagı 20usd. Bugunki kurla 77TL.

Kabaca hesap ile 50TL lik impa fiyatı ile 77TL lik normal yurt dısı fiyatını dusununce %16 degil  %28 indirim yazması lazımdı Mustafa beyin.
Dost acı soyler, Mustafa bey hatalı burada kusura bakmayın.  Tongue  Smile

16`yi gorunce direkt Bursa`ya bagladim Big Grin Ondan bir kavram karmasasi oldu bende Smile
58e1e921-89c6-41a8-b916-2010fdface6d.jpg
Simpson's krem çeşitleri diğer konuda yazan ikisi mi hala?
(18/11/2017, Saat: 14:43)Testosteron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Simpson's krem çeşitleri diğer konuda yazan ikisi mi hala?

Merhabalar.
Şuanda lavanta&vetiver var.

Hoşgeldiniz buarada Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Saolun Mustafa Bey biraz alışverişim olacak sizden de bir tek tıraş kremimine karar veremedim.
TOBS lar ayarında onlardan farklı ne alayım arkadaşlar vetiverli Simpsonsa ya seversin ya nefret edersin deniliyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,798 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,454 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,345 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: