İMPA Ticaret
impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bi anormallik var ama çözemedim Smile Sadece sizin sepete yapıyor

Orak tıraş aletinden bir tane ekleyince kargo 17TL, iki tane ekleyince 57.50 TL oluyormuş Mustafa Bey. Sorumlusunu buldum Smile
Tövbe estağfirullah , görüyomusunuz Orakın yaptığını Smile
Rex yapsa tamam derim , adam ağadır , orak'a nooluyo Smile

Düzelttim şimdi.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Orak, agırlıgınca kalite.
Bu mudur sloganımız Smile
impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tövbe estağfirullah , görüyomusunuz Orakın yaptığını Smile
Rex yapsa tamam derim , adam ağadır , orak'a nooluyo Smile

Düzelttim şimdi.

Sağolun Mustafa Bey. Attım sepete, verdim siparişi. Smile
(14/09/2018, Saat: 14:56)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Orak, agırlıgınca kalite.

Smile inşallah diyelim.

(14/09/2018, Saat: 15:10)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun Mustafa Bey. Attım sepete, verdim siparişi. Smile

Rica ederim , sabrınız için teşekkürler.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(14/09/2018, Saat: 14:56)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Orak, agırlıgınca kalite.
Serdar hocam güldüm buna Smile Bende de zamanında aldığım biri düz biri yazılı 2 orak var kenarda, sahaya sürmeliyim sanırım onları. İsteyene ambar ya da herhangi bir lojistik firması ile gönderebilirim. Kargoya ağır geliyor.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Ambar teslim diyosun, uygundur hocam. Orak isteyen komsularım varsa bir dusunsun kacmaz fırsat. Smile
@impaticaret Mustafa bey 2 gündür sitede ödeme hatası veriyor 3D security sıkıntısı mı var acaba
yaşam bir zevktir
(19/09/2018, Saat: 18:15)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret Mustafa bey 2 gündür sitede ödeme hatası veriyor 3D security sıkıntısı mı var acaba

Site işliyor , sorun gözükmüyor .
Ödeme hatası kayıtlarında da herhangi bir veri yok.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(20/09/2018, Saat: 10:07)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Site işliyor , sorun gözükmüyor .
Ödeme hatası kayıtlarında da herhangi bir veri yok.

3D securityde sorun var sanırım. Şifresiz alışverişe kapalı kartlarda banka onay vermiyor. En azından benim banka vermedi
yaşam bir zevktir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,510 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,327 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,301 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: