İMPA Ticaret
(13/03/2019, Saat: 17:00)ismailinbiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MEM mildin dibidir komşum ama yaqi klasik veya progressin üç sonrası, rockwellin dört sonrası gibi agresif aletlerle güzel uyum sağlıyor. R41 hafif olduğu için ben uyumunu beğenmedim. Bir yüzlü de bende vardı, yariladim.
Berberim ense tıraşı için uygun fiyatlı jilet istedi. Smile Ben de birşeyler sipariş verecekken ona bu jiletten talep ettim. Birkaç güne denk gelirsek fikrini sorarım. Hatta yazayım şimdi ona samimi olduğu müşteri gelince taksın usturaya bir sakal tıraşı yazsın, beğenmezse falan yabancı müşteriyi kaçırmasın.. Big Grin

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(13/03/2019, Saat: 16:28)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey burada yeni mesaj görmüşken ben de yazayım, vukuatlı jiletler gelmiş. Smile Öğlen teslim aldım. Bilginize..

Sevindim Smile
Ense tıraşında sorunsuzdur , kullanan çok berber müşterimiz var.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Aman deyim komşum usturayla takılıyor, ağır alet lazım. Berberin adı çıkar sonra.
Nedir, ne değildir?
Ben benim berbere hediye Usta almıstım İmpa dan, diger Derby ler gibi degil dene bunu dedim. Cok begenmis. Hani uygun fiyatlı diyince Usta da aklınızda olsun.
(13/03/2019, Saat: 23:19)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben benim berbere hediye Usta almıstım İmpa dan, diger Derby ler gibi degil dene bunu dedim. Cok begenmis. Hani uygun fiyatlı diyince Usta da aklınızda olsun.
Ondan da geçen ay 600 tane aldık abi Smile

İmpa ticaret mobile de girdi. Smile extrashaving playstore'da mevcut. Appstore'da göremedim ama...
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(23/03/2019, Saat: 17:34)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa ticaret mobile de girdi. Smile extrashaving playstore'da mevcut. Appstore'da göremedim ama...
Epeydir vardı zaten komşum Smile

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(23/03/2019, Saat: 17:34)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa ticaret mobile de girdi. Smile extrashaving playstore'da mevcut. Appstore'da göremedim ama...
Çok olmuş aktif olalı hem de. Ben de yeni fark ettim.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Bu tarz şeylerin daha fazla kullanıcı (müşteri) sayısına ulaşabilmesi için tanıtımlarına önem verilmeli, forumda bilgilendirme yapılmalı, internet sitelerinde en üstte dönen reklam banerlerinde veya en altta mobil uygulamalarının varolduğunu belirten play store logosu konularak kullanıcılara duyurulmalı
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Aslinda @impaticaret Mustafa beyinde blog yapması lazım. Geleneksel tıraşı teknikleri faydalarını Mustafa Beyinde bizimle paylasmasi lazim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,737 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,385 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,336 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: