İMPA Ticaret
Ben de sırf 7 o’clock stoklara girecek diye başka alacaklarım için hazırladığım sipariş sepetimi erteliyorum.
Yeni siparişimde kargo seçerken yurtiçi seçmek istedim. Sanırım sistemsel bi hata oldu yurtiçi seçince siparişimi bir türlü sonlandıramadım. Ben de mng kargo seçip sipariş notunda bu şekilde belirttim; yurtiçi kargo seçemediğimi ama ürünlerimin yurtiçi kargoya verilmesini rica ettim. Baktım 2 gün geçmiş ürünler hala kargoya verilmemiş. Bi kere de mail atayım ne olur ne olmaz dedim. Sitelerindeki mail adresine mail attım sipariş numaramı ve adımı belirterek yine durumumu anlatıp siparişimi yurtiçi kargoya vermelerini rica ettim. 3 günün ardından bugün baktım siparişim mng kargoya verilmiş. İletişim sıfır. Gerçekten çok sinir bozucu bi alışveriş deneyimi oldu benim için. Dikkate alınmayacaksa neden sipariş notu diye bi kısım var ? Hiç okumayacaksanız neden sitenizde mail adresi veriyorsunuz ?
Mustafa bey kusura bakmasın ama ben de bu arkadaşa benzer sorun yaşadım daha önce. Ücreti fazla olan yurtiçi kargoyu seçmeme rağmen mng ile yollanmıştı. Tam hatırlayamıyorum ama aynı gün seceneği için seçmiştim yurtiçini. Buna rağmen o gün kargolanmamıştı. Gözden kaçmıştır demiştim ama başkaları da sorun yaşıyor sanırım

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yuz yuze tanisikligimiz olmayan mustafa bey son 2 yildir siparislerimi whatsapptan alir ve ben odeme yapmayi unutsam dahi kargoya verir. Bu gune kadar alisveris yaptigim en iyi esnaflardan birisidir kendisi. Simdiye kadar en az 20 kez siparis vermisimdir herhalde.
Simdi bu yillardir alisveris yaptigim esnafla yukarida yapilan yorumu ben kafamda bagdastiramiyorum. Isini severek yapan insanlari boyle kucuk seyler icin yipratmamamiz gerektigini dusunuyorum arkadaslar. Siparis notu veya mail ile ugrasacaginiza 1 dakikalik bir telefon gorusmesiyle isteklerinize daha kolay ulasabilirsiniz bence. Telefonunu bulamadim diyen arkadaslar icin impa ticaret: (özel numara silindi)
(21/09/2019, Saat: 16:39)Mtopay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yuz yuze tanisikligimiz olmayan mustafa bey son 2 yildir siparislerimi whatsapptan alir ve ben odeme yapmayi unutsam dahi kargoya verir. Bu gune kadar alisveris yaptigim en iyi esnaflardan birisidir kendisi. Simdiye kadar en az 20 kez siparis vermisimdir herhalde.
Simdi bu yillardir alisveris yaptigim esnafla yukarida yapilan yorumu ben kafamda bagdastiramiyorum. Isini severek yapan insanlari boyle kucuk seyler icin yipratmamamiz gerektigini dusunuyorum arkadaslar. Siparis notu veya mail ile ugrasacaginiza 1 dakikalik bir telefon gorusmesiyle isteklerinize daha kolay ulasabilirsiniz bence. Telefonunu bulamadim diyen arkadaslar icin impa ticaret: (özel numara silindi)

Komşum kimse babasının hayrına iş yapmıyor ki ticaret bu. Mustafa bey iyidir hoştur dünyanın en iyi insanıdır belki haklısınız da iletişimi zayıf diye basit bi eleştiri getirdik diye hemen savunmaya geçilmesini saçma buluyorum. İyi esnaf olabilir ama bu kadar anlamsız kutsallaştırılması saçma bence. Zaten yazarken de linç yer miyim korkusu da yaşamadım değil. Bence satıcılar iyi anlamda da kötü anlamda da eleştirilebilmeli. Ayrıca ne dedik de yıprandı mustafa bey. Asıl yıpranan ben oldum bu alışverişte resmen kendimi parçaladım yurtiçi kargoya verir misiniz ürünü diye gene sallanmamışım. Ayrıca bi önceki sayfaya bakarsanız kendisine teşekkür ettiğim yorumumu da görürsünüz. Aksa ak karaysa kara...
Geleneksel tıraş olan birisinin en antigeleneksel işi; internetten alışveriş(çoğu zaman mecburiyetten ona sözüm yok). Ve nadiren olan aksamalara direkt birinci ağızdan görüşme yapmayıp buradan yapılan enteresan serzenişler...! Yahu arayıp konuşmak çok mu zor ? Mustafa beyi savunma maksatlı yazmıyorum kesinlikle bunları, ki savunmalık bir durumda varsa kendisi yapar zaten ben sadece işleyişini görmüş olan bir müşterisiyim. Öncelikle İmpa ticaret'in Tahtakalede bir dükkan olduğu(öyle kompleks bir işyeri değil bildiğimiz 3,5 metreye 5 metre bir dükkan), giren çıkanın haddi hesabı olmadığı,(dükkana girenlerin çoğu ya adres sorar ya alakasız nalbur malzemesi, gidin yarım saat durun görürsünüz) kendisin bazı zamanlar tek başına çalışan birisi olduğu unutulmamalı. İletişimimizde biraz gelenekselleşmeli. N11den trendyoldan tişört kot almıyoruz sonuçta...
(21/09/2019, Saat: 23:19)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraş olan birisinin en antigeleneksel işi; internetten alışveriş(çoğu zaman mecburiyetten ona sözüm yok). Ve nadiren olan aksamalara direkt birinci ağızdan görüşme yapmayıp buradan yapılan enteresan serzenişler...! Yahu arayıp konuşmak çok mu zor ? Mustafa beyi savunma maksatlı yazmıyorum kesinlikle bunları, ki savunmalık bir durumda varsa kendisi yapar zaten ben sadece işleyişini görmüş olan bir müşterisiyim. Öncelikle İmpa ticaret'in Tahtakalede bir dükkan olduğu(öyle kompleks bir işyeri değil bildiğimiz 3,5 metreye 5 metre bir dükkan), giren çıkanın haddi hesabı olmadığı,(dükkana girenlerin çoğu ya adres sorar ya alakasız nalbur malzemesi, gidin yarım saat durun görürsünüz) kendisin bazı zamanlar tek başına çalışan birisi olduğu unutulmamalı. İletişimimizde biraz gelenekselleşmeli. N11den trendyoldan tişört kot almıyoruz sonuçta...

+ 100
Deden gibi tıraş ol.
(21/09/2019, Saat: 23:19)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraş olan birisinin en antigeleneksel işi; internetten alışveriş(çoğu zaman mecburiyetten ona sözüm yok). Ve nadiren olan aksamalara direkt birinci ağızdan görüşme yapmayıp buradan yapılan enteresan serzenişler...! Yahu arayıp konuşmak çok mu zor ? Mustafa beyi savunma maksatlı yazmıyorum kesinlikle bunları, ki savunmalık bir durumda varsa kendisi yapar zaten ben sadece işleyişini görmüş olan bir müşterisiyim. Öncelikle İmpa ticaret'in Tahtakalede bir dükkan olduğu(öyle kompleks bir işyeri değil bildiğimiz 3,5 metreye 5 metre bir dükkan), giren çıkanın haddi hesabı olmadığı,(dükkana girenlerin çoğu ya adres sorar ya alakasız nalbur malzemesi, gidin yarım saat durun görürsünüz) kendisin bazı zamanlar tek başına çalışan birisi olduğu unutulmamalı. İletişimimizde biraz gelenekselleşmeli. N11den trendyoldan tişört kot almıyoruz sonuçta...

Ne yapayım her tıraş malzemesi almak istediğimde 800km yol tepip tahtakaleye mi gideyim? Antigelenekselmiş... Zaten bizim dedelerimiz de alman tıraş aletleri italyan sabunları ile tıraş oluyordu. O zaman arko dışında sabun kullanmak da antigeleneksel. Basit bi eleştiri yaptım diye 100 tane laf geldi. Bu kraldan çok kralcı tavır yüzünden bu ülke gelişemiyor zaten. Mustafa bey ticaret yapıyor dükkanı da "impa ticaret " bilmem anlatabildim mi ? Ben hariç herkes bedava mı ürün alıyor buradan gerçekten anlamadım...
Firma sahibinden yanıt gelene kadar ara verelim.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(18/09/2019, Saat: 10:21)steelaesthetic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa Bey, haslinger koyun sütlü ne kadar sürede stoklara girer acaba?

Merhabalar ,
Tarih veremiyorum malesef , elde olmayan sorunlar çıkıyor , mahçup olabiliyoruz.

(18/09/2019, Saat: 12:30)daghan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün Mustafa Bey ile hem tanışmak hem de alışveriş yapmak için mağazaya gittim, çok hoş sohbet ve güzel bir esnaf buldum karşımda, her şey için teşekkür ederim

Teşekkür bizden Smile Bende çok memnun oldum

(18/09/2019, Saat: 21:02)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey, gillette 7 o'clock sarıyı bekliyoruz gözümüz yaşlı...

Gözyaşlarınızdan kurtaracağız inşallah Smile Ama küçük bir ayrıntı , artık arapça yazılı ambalaj gelecekmiş , kalite farkı olurmu gelince göreceğiz.

(20/09/2019, Saat: 22:27)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de sırf 7 o’clock stoklara girecek diye başka alacaklarım için hazırladığım sipariş sepetimi erteliyorum.

Kritik stok ürünler varsa e-posta ile bildirin rezerve edeyim

(21/09/2019, Saat: 14:42)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni siparişimde kargo seçerken yurtiçi seçmek istedim. Sanırım sistemsel bi hata oldu yurtiçi seçince siparişimi bir türlü sonlandıramadım. Ben de mng kargo seçip sipariş notunda bu şekilde belirttim; yurtiçi kargo seçemediğimi ama ürünlerimin yurtiçi kargoya verilmesini rica ettim. Baktım 2 gün geçmiş ürünler hala kargoya verilmemiş. Bi kere de mail atayım ne olur ne olmaz dedim. Sitelerindeki mail adresine mail attım sipariş numaramı ve adımı belirterek yine durumumu anlatıp siparişimi yurtiçi kargoya vermelerini rica ettim. 3 günün ardından bugün baktım siparişim mng kargoya verilmiş. İletişim sıfır. Gerçekten çok sinir bozucu bi alışveriş deneyimi oldu benim için. Dikkate alınmayacaksa neden sipariş notu diye bi kısım var ? Hiç okumayacaksanız neden sitenizde mail adresi veriyorsunuz ?

Merhabalar , yaşanan sorun için çok mahçubum, kusura bakmayınız.
Yalnız çalıştığım dönemlerde ki 2 haftadır yalnız çalışıyorum, kargolardaki hata oranım 1/300. Ama bunlar neyse ki telafi edilebilecek kusurlar. Çok nadir olur ama yanlış kargo sorunuyla karşılaştığınızda kargocuya kargoyu kabul etmiyorum derseniz ,paket geri gelir ve istediğiniz kargoyla tekrar gönderirim. Süreci hızlandırmak için iade gelecek kargonun gelmesini beklemeden yeni paket yapıp tekrar sevk ederim , 1 gün gecikmeli paketiniz doğru kargo firmasıyla alıcıya ulaşmış ve bende hatamın karşılığını almış olurum Smile
İletişimin sıfır olduğunu sanmıyorum en azından 1 puan verseydiniz bari Smile
Yazınızdan dolayı benden yana kırgınlık küslük yok, müsterih olun. Bazen üyelerimiz R41 davranışı sergileyebiliyor ama dönüp baktıklarında bunların genel hayat çerçevemizde çok önemsiz noktalar olduğunu anlayınca R89 moduna geçiyorlar , sular duruluyor.
Bir arkadaşımız karşıt görüş bildirdiğinde neden koruyorsun şeklinde çıkışlarda doğru değil, suçum sabitmiş gibi hissediyorum Smile
Forumumuz keyif alınacak ortak yönleri olan insanları bir araya getirip,bilgi paylaşımıyla en iyiyi buldurmak, kaliteli vakit geçirmek için kurulmuş bir mecra , tartışmalara , kavgalara mahal vermeyelim lütfen.
Keyifli tıraşlarınız olsun..

(21/09/2019, Saat: 15:00)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey kusura bakmasın ama ben de bu arkadaşa benzer sorun yaşadım daha önce. Ücreti fazla olan yurtiçi kargoyu seçmeme rağmen mng ile yollanmıştı. Tam hatırlayamıyorum ama aynı gün seceneği için seçmiştim yurtiçini. Buna rağmen o gün kargolanmamıştı. Gözden kaçmıştır demiştim ama başkaları da sorun yaşıyor sanırım

Merhabalar Serkan Bey,
Aynı gün kargo seçeneğimiz yok maalesef Sad 3 iş günü kuralımız var ama aynı gün sevk edebilme gayretindeyiz her zaman.
Kargo firması konusu her zaman hatadan değilde Yurtiçi kargonun çok yoğun olduğu günlerde kargoları almayınca bir an önce alıcıya ulaşması için MNG ye teslim ettiğimiz oluyor. Mng geç saatte teslim etsek bile bizi kırmıyor. Ama Yurtiçi çok katı. Bazen erken teslim ettiğimiz kargoları bile ertesi gün çıkış yapıyor.
Not olarak : Anlayışla karşılayıp o anda ses çıkarmadığınız için teşekkür ederim.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,510 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,327 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,301 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche