İMPA Ticaret
(21/01/2021, Saat: 23:07)Cemtb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey selamlar ve iyi gunler,  

Saponificio Varesino 70. Yil traş sabunu ve losyonu getirtecek misiniz yine?

Sitedeki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz şu an yoğun galiba foruma bakamıyor.

Sharp edge görüşünce sisteme yüklendi. Teşekkürler tekrardan Mustafa bey
DmQ44p.png

(13/11/2020, Saat: 00:33)byalın Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey, cella sabun ne zaman gelecek? Tarih verme şansınız var mı?

Merhabalar , geçici vergi tahmin ettiğimiz gibi kalıcı oldu , 1e alıp vergiler ile birlikte 3e satmak hoşuma gitmiyor Smile

(07/12/2020, Saat: 12:11)1905sss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey selam,

1 Ocak itibari ile kredi kartı kullanabilecek miyiz?

Selamlar ,mesajın üst tarafına detaylı resim ekledim, şuanda aktif Smile

(09/12/2020, Saat: 14:43)ZÜLFİKAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dukkana da ugradim online da alisveris yaptim hepsinde memnun kaldim kibar anlayisli esnaf kisiler.

Merhabalar , o sizin iyiliğiniz.

(06/01/2021, Saat: 12:52)mtcn77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Gönen Bey'e teşekkür ederim. Kendilerinden yaptığım stok sorgusunu ertesi gün yanıtladılar, toplamda 2 gün içerisinde de paketim Ankara'daki adresime teslim edildi. Müthiş neticeler alıyorum yeni makinemle, kendisine bir teşekkürü borç biliyorum.

Merhabalar , teşekkür bizden Smile

(06/01/2021, Saat: 20:54)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey merhaba. Jilet çeşidi artacak mi bir de sharp edge gelecek mi arkadaşlar da öğrenebilsin diye buradan soruyorum

Merhabalar
Jilet çeşitleri zaman zaman artıp eksiliyor, şuanda gelecek ürünümüz yok. Sharp edge satışa açık ..

(21/01/2021, Saat: 23:07)Cemtb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey selamlar ve iyi gunler,  

Saponificio Varesino 70. Yil traş sabunu ve losyonu getirtecek misiniz yine?

Selamlar.
Gelecek ama gün veremiyorum.

(21/01/2021, Saat: 23:52)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sitedeki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz şu an yoğun galiba foruma  bakamıyor.

Sharp edge görüşünce sisteme yüklendi. Teşekkürler tekrardan Mustafa bey

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim , kişisel ve ticari yoğunluğum vardı , bitti şükür Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Efsane geri gelmiş diyelim Smile
Kredi kartı olayına çözüm üretilmesi çok güzel olmuş Mustafa bey. Elinize sağlık.
Teşekkürler Mustafa Bey siparişim 24 saat geçmeden geldi Big Grin
"Bu cihan sanki salaş bir sahne"
Merhaba. Extrashaving.com sitesinden IBAN ödeme seçerek alış-veriş yaptım. Bana sipariş numarasını verdiler mobilde olduğum için sayfayı kapatmak zorunda kaldım ama Sipariş numarasını mutlaka yazın gibi bir ibare vardı.
Az önce İBAN ile ödeme yaptım ve ödeme bilgisi kısmına bana verilen sipariş numarasını girdim. Acaba yanlış işlem mi yaptım? sitelerinde kargo takip ya da takip numarası sorgulama kısmını da göremedim bilgi almak için.
Siteye üye olmadan alışveriş yaptınız galiba. Aksi halde üyelik profilinizden satın aldığınız ürünleri ve kargoya verilince takip numarasını görebilirsiniz.

Sipariş numaranızı doğru girdiyseniz problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. http://www.extrashaving.com site sahibi @impaticaret Mustafa Bey aynı zamanda forum üyemiz. Genellikle 2 iş günü içerisinde kargoya veriyor.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(10/03/2021, Saat: 17:38)sandalwoodx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Extrashaving.com sitesinden IBAN ödeme seçerek alış-veriş yaptım. Bana sipariş numarasını verdiler mobilde olduğum için sayfayı kapatmak zorunda kaldım ama Sipariş numarasını mutlaka yazın gibi bir ibare vardı.
Az önce İBAN ile ödeme yaptım ve ödeme bilgisi kısmına bana verilen sipariş numarasını girdim. Acaba yanlış işlem mi yaptım? sitelerinde kargo takip ya da takip numarası sorgulama kısmını da göremedim bilgi almak için.

Extrashaving. Com sitesinde belirtilen iletişim yollarını kullandınız mi ? Telegram whatsapp veya doğrudan aramak gibi ? Hayırsa yarın oradan ulaşın daha kolay sonuca ulaşırsınız. Her türlü yardımcı olurlar.
(06/02/2021, Saat: 13:26)iamcagri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Mustafa Bey siparişim 24 saat geçmeden geldi Big Grin

Girdiğin mail adresine bilgiler gitmiştir.
Ya İstanbul beni alacak ya ben İstanbul'u. Fatih Sultan Mehmet
Ben de extrashaving üzerinden ilk siparişimi vermiş bulunuyorum. Aslında uzun zamandır aklımda olan üründen ikisini kendime hediye etmeye karar verdim.

İtalya’da severek kullandığım Proraso’nun 3’lü vintage seti ve Omega Metal Domuz Kılı fırçasını sipariş ettim ve hızlıca kargoya verildi.

Yıllardır geleneksek tıraş oluyorum fakat imkan yoksunluğu sebebiyle Wilkinson’un plastik makinesi ile tıraş olmaktayım. Fırçam da sentetikti. Sonunda bir üst aşamaya geçebileceğim için çok mutluyum.

Açıkçası fırçanın yanında Proraso’nun teneke kutusunun tasarımı da beni bu seti almaya itti. Retro tasarımı gerçekten harika duruyor. İtalyanlar yaptıkları işi tutkuyla yapmalarıyla bilinirler. Bunu orada yaşayarak ve Floransa’daki klasik berberlere giderek de deneyimledim. Hatta bir berbere hediye olarak Arko tıraş sabunu götürmüştüm.

Mustafa Bey’e bize bu ürünleri Türkiye’de de bulma imkanı verdiği için tebrik ediyorum, gerçekten büyük bir iş yapıyor kendisi. Grazie!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,522 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,334 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,303 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: