İMPA Ticaret
Bugün bende uğradım değişen pek bir şey yok. Yeni sabunlar gelecek hep gelecek. Birkaç gün sonra , 15 gün sonra gelecek.
Fiyatlar aynı men-ü setin fiyatına 40 dedi yalnız. Erasmic için fiyat uygun bence de , palmolive gelirse daha uygun olmalı connaught fiyatı ile kıyas yaparsak tabi.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Polonya Pazar'ından önce buraya uğramıştım. Demek ki bir t-shirt ya da sweatshirt yaptırsak birbirimizi tanımamız daha kolay olur.
www.tekyumruk.com
Bugün buradan Tabac Stick aldım. Öylesine uğrayayım dedim, baktım Tabac Stick gelmiş, 30 liraya aldım. Çok denemek istiyordum, tuzlu da olsa iyi oldu. Erasmic'in kasede olan versiyonu da vardı yeni olarak.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Proraso yeşil ve beyaz kutu kremsi sabunlar gelmiş. Fiyat 30 tl. Beyazın kokusu çok güzeldi hafif limonimsi ferah bir kokusu var. Bu arada marketlerde 20 tl civarı satılan nivea balzam 12 tl idi.
Geçen gün impa ticarete gittim ve sizlere sevineceğiniz haberler getirdiğimi umuyorum. Firmanın ürün gamı giderek genişliyor ve genişlemeye devam edeceğini duydum. Size fiyatını öğrendiğim ürünleri gelecek ürünleri yazıyorum.
şu an
Kremler.
İngram ?/omega?/ proraso kırmızı, yeşil tüp(30 tl) /speick(15-20) /palmolive? wilkinson?/tabac?...
S[/align]abunlar speick 20, lea 10 , la toja 15, cella 30 /fitness?, proraso gri, yeşil, kırmızı kutular 30. tabac porselen kutu 50 bitmiş olabilir. kase refil, ve stick kutulu 30 TL,mühle?
? fiyat unutuklarım.
Gelecek ürünler. Musgo real. mwf, T&H No 10..
kişisel görüşüm tabac ve cella, connaught ve ts.co.uk ile hemen hemen aynı fiyat(kargo dahil) ama bazı ürünler biraz pahalı... Ürünleri İngiltere de ki toptancılardan aldıklarına yabancı sitelere yakın sattıklarını söylüyorlar. istek üzerine ürün getirebileceklerini de ima ettiler diyebilirim.
Fırça muhabbeti açtım eğer oradaki toptancıda simpson varsa fahiş fiyata getirilmezse alınabileceğini söyledim. Belki geltir fırça org. bu şekilde olabilir.Mail ile irtibata geçip belirtilebilir...
impaticaret@hotmail.com
Bilgilendirme için teşekkür ederim .
MWF ve Tabac'ın fiyatını merak ediyorum doğrusu.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

acaba resmi kanallardan mı ithalat yapıyorlar yoksa postayla birkaç tane mi getiriyorlar ?

(07/04/2013, Saat: 18:24)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen gün impa ticarete gittim ve sizlere sevineceğiniz haberler getirdiğimi umuyorum. Firmanın ürün gamı giderek genişliyor ve genişlemeye devam edeceğini duydum. Size fiyatını öğrendiğim ürünleri gelecek ürünleri yazıyorum.
şu an
Kremler.
İngram ?/omega?/ proraso kırmızı, yeşil tüp(30 tl) /speick(15-20) /palmolive? wilkinson?/tabac?...
S[/align]abunlar speick 20, lea 10 , la toja 15, cella 30 /fitness?, proraso gri, yeşil, kırmızı kutular 30. tabac porselen kutu 50 bitmiş olabilir. kase refil, ve stick kutulu 30 TL,mühle?
? fiyat unutuklarım.
Gelecek ürünler. Musgo real. mwf, T&H No 10..
kişisel görüşüm tabac ve cella, connaught ve ts.co.uk ile hemen hemen aynı fiyat(kargo dahil) ama bazı ürünler biraz pahalı... Ürünleri İngiltere de ki toptancılardan aldıklarına yabancı sitelere yakın sattıklarını söylüyorlar. istek üzerine ürün getirebileceklerini de ima ettiler diyebilirim.
Fırça muhabbeti açtım eğer oradaki toptancıda simpson varsa fahiş fiyata getirilmezse alınabileceğini söyledim. Belki geltir fırça org. bu şekilde olabilir.Mail ile irtibata geçip belirtilebilir...
impaticaret@hotmail.com
Bildiğim kadarı ile yurt dışından gelenlere getirtiyorlar
Hem ne önemi var ki siz aradığınızı bulabiliyormusunuz ona bakın Wink
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
Bu durumda dönem dönem 1-2 tane olur aradıklarımızdan, yurtdışı alışveriş fiyat avantajıylada mantıklı olur, ama resmi ithalat olsa makul bir miktarda istediğimiz miktarda, herekese yetecek kadar "mallar" olur

quote='cemuludinç' pid='41516' dateline='1365355245']
Bildiğim kadarı ile yurt dışından gelenlere getirtiyorlar
Hem ne önemi var ki siz aradığınızı bulabiliyormusunuz ona bakın Wink
[/quote]
Aynen dediğiniz gibi dönem dönem mallar geliyor bir gittiğinizde bulduklarınızı öbür gittiğinizde bulamayabiliyorsunuz,fiyatları da yurt dışına göre daha pahalı doğal olarak resmi ithalat yapamıyorlar yada yapmıyorlar çünkü o kadar ürünü getirtmek için yeterli talep yok
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,513 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,331 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,301 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: