İMPA Ticaret
(07/04/2013, Saat: 23:00)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen dediğiniz gibi dönem dönem mallar geliyor bir gittiğinizde bulduklarınızı öbür gittiğinizde bulamayabiliyorsunuz,fiyatları da yurt dışına göre daha pahalı doğal olarak resmi ithalat yapamıyorlar yada yapmıyorlar çünkü o kadar ürünü getirtmek için yeterli talep yok

Her üründen bir koli ithal edip, adam gibi online satış sitesi yapıp satsalar, düzenli olarak tüketirler elindekileri. Ben bile daha iyi internet sitesi yaparım.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(07/04/2013, Saat: 23:57)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07/04/2013, Saat: 23:00)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen dediğiniz gibi dönem dönem mallar geliyor bir gittiğinizde bulduklarınızı öbür gittiğinizde bulamayabiliyorsunuz,fiyatları da yurt dışına göre daha pahalı doğal olarak resmi ithalat yapamıyorlar yada yapmıyorlar çünkü o kadar ürünü getirtmek için yeterli talep yok

Her üründen bir koli ithal edip, adam gibi online satış sitesi yapıp satsalar, düzenli olarak tüketirler elindekileri. Ben bile daha iyi internet sitesi yaparım.

+1
Arkadaslar dün ugradım impa ya, proraso sabunlar ve kremler gelmıs 30 tl adet i, tabac stick 100 gr ve tabac refill 125gr onlarda 30 tl ilgililere duyrulur.
Arkadaşlar İmpa' da yabancı menşeli aftershave türleri var mı?
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...
(15/04/2013, Saat: 00:39)eternal77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar İmpa' da yabancı menşeli aftershave türleri var mı?

Normalde varmis ama bitmisti en son sordugumda. Nivea vardi.
(10/04/2013, Saat: 15:00)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar dün ugradım impa ya, proraso sabunlar ve kremler gelmıs 30 tl adet i, tabac stick 100 gr ve tabac refill 125gr onlarda 30 tl ilgililere duyrulur.

Ah hocam alacaz da adamlar internet sitelerine koymuyorlar ki. Kendisine sabun almaya gidecek olursa bir adet Proraso'da bana alabilir mi acaba? Aynı fiyattan havaleyi gün içerisinde yaparım.
tamerkamisli.blogspot.com
Arkadaşlar bugün İmpa' nın yetkilisiyle konuştum...
Ellerinde Proraso ve Cella' ya ek;

Aşağıdaki ürünler de mevcut.
Truefit Hill No:1
Wool fat
LaToja
Edwin Jagger
Musgo
Fitness
Muhle
Speick
Palmolive
Wilkinson
Erasmic

Bilgilerinize...
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...
hadi ya musgoyla la toja mi varmis?
hmmm.... cok merak ettigim iki urun!
Biraz once tabac aldim, 55 dedi, hop dedim 50ye aldim, 12 adet arko 11 tl
ej ve cella guncel fıyatları nedır ımpada
paylasırsanız dıger alacak arkadaslar ıcınde yol gosterıcı olur
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,510 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,327 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti