Akvaryum Sevdası
http://www.akvaryumportali.com
@Efrasyab komşum buraya biraz takılın. Benim tek tavsiyem küçük bir tank kurmayın en az 50 litrelik bir tankınız olsun. Birde su değişiminde komple değişim diye birşey yok %10 değişimdir tavsiye edilen ve kabul gören. Tatlı suda dişe değer tecrübem olsa yazardım ama benimki kara düzendi. Şîmdiden kolay gelsin ve keyfiniz daim olsun...
(22/12/2017, Saat: 18:18)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum baktım küçük bir Ekosistem olduğunu gördüm. Turp tohumu ile geliyormuş zaten bahçe işlerine de meraklıyım camın önü benim sera gibi, biraz daha araştıracağım bulamazsam bunu alırım.

Komşum, Uzun yıllar akvaryum hobisiyle uğraştım. En son çocuk için beta besledik. Sonra bitti heves.

Ama beta ya devam etseydim pilotic komşumun da linkini paylaştığı şu akvaryumu alırdım. Hem her şeyi içinde hem beta için çok iyi alan (25litre) hem tasarımı çok güzel

Bunu tavsiye ederim
Hailea E25X Akvaryum Beyazhttp://www.hepsiburada.com/hailea-e25x-akvaryum-beyaz-p-PTANA310E25XW?magaza=NetAkvaryumPet
Tesekkür ederim komşularım. Çok yardimci oldunuz.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Komşularım küçük akvaryumdaki şekil görsellik nette görmüş olduğumuz isimsiz şekilli şüküllü ustura gibi, üzerinde işleme vardır, altınımsı kaplama vardır, zeytin ağacı sapı vardır ama asıl iş görecek yeri çelik değil tenekedir(misal), göze hoş görünür ama iş yoktur. Bu nanolarda öyle biraz, benim düşüncem tamamıyla tüketime yönelik albenili şeyler. Hatta kartuşlu alet olarak düşünün Smile Hobici adama yaramaz, ayrıca küçük hacim büyük tehlikedir, suyun kimyasında oluşan ufak bir değişimde, olurya evde çocuk vardır içine pil atar şeker atar tuz atar, hatta yarım saat içerisinde olacak bir ortam sıcaklığı değişiminde içindeki canlılar en üst seviyede etkilenir. Büyük hacim bu tip sorunları tolere edebilir. Aslında çok detay var genel anlamda akvaryumlarla ilgili yazılması gereken ama, öncelikle lütfen paylaştığım sayfaya gözatın aklınıza yatarsa hazır sistem ondan sonra değerlendirin @Efrasyab komşum.
(22/12/2017, Saat: 23:11)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım küçük akvaryumdaki şekil görsellik nette görmüş olduğumuz isimsiz şekilli şüküllü ustura gibi, üzerinde işleme vardır, altınımsı kaplama vardır, zeytin ağacı sapı vardır ama asıl iş görecek yeri çelik değil tenekedir(misal), göze hoş görünür ama iş yoktur. Bu nanolarda öyle biraz, benim düşüncem tamamıyla tüketime yönelik albenili şeyler. Hatta kartuşlu alet olarak düşünün Smile Hobici adama yaramaz, ayrıca küçük hacim büyük tehlikedir, suyun kimyasında oluşan ufak bir değişimde, olurya evde çocuk vardır içine pil atar şeker atar tuz atar, hatta yarım saat içerisinde olacak bir ortam sıcaklığı değişiminde içindeki canlılar en üst seviyede etkilenir. Büyük hacim bu tip sorunları tolere edebilir. Aslında çok detay var genel anlamda akvaryumlarla ilgili yazılması gereken ama, öncelikle lütfen paylaştığım sayfaya gözatın aklınıza yatarsa hazır sistem ondan sonra değerlendirin @Efrasyab komşum.

Komşum paylastığınız sayfayı inceliyorum çok faydalı bilgiler var. Tesekkur ederim sağolun
@Samet yazdıklarınız tamamen doğru fakat @Efrasyab sadece beta beslemek istemişti Smile. Olta almaya giden adama, tekne satma hikayesine benzeyecek bu birazdan Smile
@pilotic üstad bu işin sonunda Efrasyab komşum zaten beta beslemeyecek diye tahmin ediyorum, hem beta içinde büyük tank iyidir Smile
@Efrasyab komşum güzeldir incelediğiniz portal ama beta işinden vazgeçebilirsiniz Wink
Yaw komşularım ben beta ile başlayım derken bildigin parayı gömeceğim galiba
https://tr.letgo.com/tr/i/beyaz-akvaryum...fb60d4af8f

Bu linkteki tam size gore @Efrasyab
@Efrasyab komşum çok para gömülecek bir durum yok aslında, sadece fanus kadar ucuz olmaz okadar. Zaten o fanuslara kaktüs dikilsin çiçek dikilsin, beta olmasın yazıktır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çakmak Sevdası dikdik_s 44 17,752 26/02/2021, Saat: 12:35
Son Yorum: rocnel
  Fener Sevdası ve Fenix Fenerleri dikdik_s 15 8,585 11/06/2020, Saat: 14:36
Son Yorum: dikdik_s
  ODUNCU GÖMLEK SEVDASI martin 32 40,782 17/08/2013, Saat: 08:59
Son Yorum: erencer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: