İNCELEME:Frank Shaving Silvertip Fırça
Elinize, dilinize sağlık. Sayenizde acemi biri olarak kullandığım ekipmanları daha yakından tanıyor, daha verimli kullanma imkanım oluyor Smile
(22/11/2017, Saat: 18:19)gr00v3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize, dilinize sağlık. Sayenizde acemi biri olarak kullandığım ekipmanları daha yakından tanıyor, daha verimli kullanma imkanım oluyor Smile

Rica ederim,yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz üstat girişi okudum gerisini okumadım deeermişim Smile

Giriş ayrı güzel devamı ayrı güzel emeğine sağlık.

Not: Kulağım telefonda
(23/11/2017, Saat: 19:24)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz üstat girişi okudum gerisini okumadım deeermişim Smile

Giriş ayrı güzel devamı ayrı güzel emeğine sağlık.

Not: Kulağım telefonda

Teşekkür ederim abi.Benim de.Haber vereceğim sana.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Bendeki fırçanın düğümünde çok fazla siyah uçlu kıl var. Kılların çoğu silvertip olduğundan, bu siyah uçlu kıllar yüzle temas ettiklerinde çizici/batıcı yapılarıyla rahatsızlık veriyor.
Elimdeki fırça için söylüyorum: Bence bu haliyle silvertip sıfatını hak etmiyor. Karma kıllı tıraş fırçası olarak satılsa daha isabetli olurmuş.
@ahraz üstat incelemenizdeki fotoğraftan gördüğüm kadarıyla sizdeki fırçada da bu kıllardan var, rahatsızlık vermiyor mu size?
(14/01/2018, Saat: 23:56)utarkn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bendeki fırçanın düğümünde çok fazla siyah uçlu kıl var. Kılların çoğu silvertip olduğundan, bu siyah uçlu kıllar yüzle temas ettiklerinde çizici/batıcı yapılarıyla rahatsızlık veriyor.
Elimdeki fırça için söylüyorum: Bence bu haliyle silvertip sıfatını hak etmiyor. Karma kıllı tıraş fırçası olarak satılsa daha isabetli olurmuş.
@ahraz üstat incelemenizdeki fotoğraftan gördüğüm kadarıyla sizdeki fırçada da bu kıllardan var, rahatsızlık vermiyor mu size?

Açıkcası sizin fırça nasıldır,bilmiyorum.Çok rahatsız ediyorsa bir cımbız marifetiyle çekebilirsiniz.Ben de rahatsız edici boyutta siyah kıl yok Hocam.
bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Aynı fırçanın sapı düz olanından sipariş verdim. Daha önce Body Shop'ın sentetik fırçasını kullanıyordum. Arkadaşlar şunu söyleyebilirim resmen şahinden binip ferrariye bindim. İnanılmaz bir konforu var yüzüme hiç bastırmadan suratımda hareket ettiriyorum o kadar yumuşak ki suratımdan çekesim gelmiyor bu fırçayı. Yüzü fırçadan dolayı tahriş olan arkadaşlara kesinlikle öneriyorum bu fırçayla yüzünüzü tahriş etmeniz neredeyse imkansız. Ben tasta köpürtme yapıyorum ve gerçekten çok memnunum
Bende Ivory saplı olanı var. Çok memnunum kıl dökme falan yok. Ayrıca sap resin kaliteside çok güzel. Beklentilerimin çok çok üzerinde çıktı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,178 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 823 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,602 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 375,901 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,104 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Yaqi vs. Frank Shaving dr.akar 7 4,405 21/05/2021, Saat: 02:43
Son Yorum: dr.akar
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,134 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 458,299 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 79,956 30/08/2020, Saat: 17:26
Son Yorum: marv
Heart İNCELEME: 2 Band Fırçalar izbe 77 77,650 09/03/2020, Saat: 00:25
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü: