H.L. Thater 4292/2 Faux Horn (köpüklü foto eklendi)
İyi günlerde kullanın, inceleme için Teşekkür ederiz.
Meraklısına; Thater'da gerçek boynuz fırçalarda var...
Ben teşekkür ederim @GartBnx komşum inceleme olarakta gördüğünüz ve iyi dileğiniz için. Yorumunuzu biraz geç gördüm kusura bakmayın. Son cümleyi hiç iyi demediniz ama şimdi kurt düştü içime Wink Wink Gerçek boynuz..!
@Samet komşum
Keyifli anlatım ve güzel çalışma için için teşekkür ederiz.
Elinize,emeğinize sağlık..

Beğeniniz için ben teşekkür ederim @Tahir komşum, elimden geldiğince yazmaya çalıştım Wink
İnceleme için teşekkürler komşum.
@ArdıçKatranı üstadım buyrun köpüklü halleri, ne verelim abilerimize Wink yumuşaktan sert sabuna doğru sıraladım, hepsi bir arada olunca gördüğüm kadarıyla en güzel tobs la köpük yapmışım. Normalde tıraş olurken 50 derece civarı sıcak su kullanırım, bu köpürtmeleri yaparken tobs daha sert olduğu için onda 20-25 saniye diğer tüm sabunlarda 10 saniye kadar yükleme, soğuğa yakın ılık su ve 7cm çapında çoğunlukla kullandığım tası kullandım. Su daha sıcak olunca kıvamı daha çabuk mu tutturuyorum yoksa tıraş olacak olmanın verdiği keyifle fırçayı çevirdikçe çeviriyor muyum şu an bilemedimSmile Ayrıca musluk suyu ve sularımızda biraz kireçli yoğun köpük için bir dakikadan biraz fazla çırpmak gerekti. Sözün özü bana göre işini iyi yapıyor bu minik ve verdiği hisde cabası. Bu hallerinden daha yoğun köpük yaptığım zaman sanki jilet kesmiyormuş gibi geliyor ama Köpükle ilgili üstadların tüm yorumlarınada açığım tabi.
Haydi hayırlı tıraşlar dostlar... (Fotoğraflar ilk yorumdadır)
(06/12/2017, Saat: 16:42)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler komşum.

Rica ederim komşum, ben teşekkür ederim...
Abi, "bakın istenince hepi-sinle kopuk yapılıyor iste daa"dersi gibi olmus Smile

Guzel fotolar icin tesekkur ederiz tekrar sefim.
Samimi bir inceleme olmuş.Elinize sağlık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@dikdik_s ağabey rica ederim elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalışıyorum, birde arko ile yapacaktım ama kimse yanlış anlamasın onun kokusundan biraz iğreti olduğum için hiç denemedim. Evet "Çok istersek her sabunla köpük olar benceWink " @ahraz üstadım, demekki sizde samimî okumuşsunuz sağolun...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Thater 4125 2 2band olive wood brush karakartal 1 1,918 05/08/2021, Saat: 16:58
Son Yorum: karakartal
  THATER TIRAŞ FIRÇALARI impaticaret 59 49,627 14/07/2020, Saat: 10:43
Son Yorum: trooper_gs
  Thater 4125/1 2-Band Fırça - İnceleme Emreozer 31 24,381 26/08/2017, Saat: 11:29
Son Yorum: Etikett
  Thater 4125/1 3-Band Silvertip Porsuk kılı fırça btoprak 22 21,476 31/03/2016, Saat: 21:15
Son Yorum: dikdik_s
  HEINRICH L. THATER 4125/3 28MM TWO BAND FINEST SILVER TIP FAN onur98 21 34,438 08/09/2015, Saat: 09:14
Son Yorum: Chinaski

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: