İNCELEME:Weleda RasierCreme
@ahraz Tabac sabunu severek kullanıyorum. Jilette bir timor iyi fakat o da o paraya değermi tartışılır.
Zorunlu iniş kısmına çok katılamasam da, krem mevzusu çok faydalı oldu. Aslında incelemelerde belki de memnun kalınmayan ürünler daha önemli. Diğer türlüsünü zaten alan memnun kalacak ama böyle ürünlerde baştan oluşacak memnuniyetsizliğin önüne geçiliyor.
(25/11/2017, Saat: 01:00)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zorunlu iniş kısmına çok katılamasam da, krem mevzusu çok faydalı oldu. Aslında incelemelerde belki de memnun kalınmayan ürünler daha önemli. Diğer türlüsünü zaten alan memnun kalacak ama böyle ürünlerde baştan oluşacak memnuniyetsizliğin önüne geçiliyor.

Aslında şöyle açıklasam daha iyi olur,malumunuz üzere havacılıkta değişik emergency durumları var.Pilotlar da bunlara göre eğitiliyor,hatta bu melekeleri kaybetmesinler diye belirli aralıklarla eğitimler yapılıyor.Hatta ''crew resource management'' eğitimleri ile yardımcı pilotlar başta olmak üzere kaptan pilotun yapmış olduğu hataların ve tutarsızlıkların önüne geçilmeye çalışıyor.Zorunlu iniş kısmında anlatmaya çalıştığım şey pilotun başarısı ya da başarısızlığı değil.Durumun o hale gelmesinin önlenmesi.Yoksa %70 oranında sağ salim inmemizin pilota bağlı olduğunu bilen ve tahmin eden bir insanım.Umarım kendimi doğru ifade edebilmişimdir.Meslek mi? Smile
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(25/11/2017, Saat: 01:08)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında şöyle açıklasam daha iyi olur,malumunuz üzere havacılıkta değişik emergency durumları var.Pilotlar da bunlara göre eğitiliyor,hatta bu melekeleri kaybetmesinler diye belirli aralıklarla eğitimler yapılıyor.Hatta ''crew resource management'' eğitimleri ile yardımcı pilotlar başta olmak üzere kaptan pilotun yapmış olduğu hataların ve tutarsızlıkların önüne geçilmeye çalışıyor.Zorunlu iniş kısmında anlatmaya çalıştığım şey pilotun başarısı ya da başarısızlığı değil.Durumun o hale gelmesinin önlenmesi.Yoksa %70 oranında sağ salim inmemizin pilota bağlı olduğunu bilen ve tahmin eden bir insanım.Umarım kendimi doğru ifade edebişmişimdir.Meslek mi? Smile

Sinir hastası ya da alışveriş manyağı olmazsam inşallah diyeyim Smile.

Üst tarafa katılmamak elde değil ancak bazen de gerçekten her türlü kontrole/önleme rağmen önüne geçilemeyen aksaklıklar oluyor.
(25/11/2017, Saat: 01:19)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sinir hastası ya da alışveriş manyağı olmazsam inşallah diyeyim Smile.

Üst tarafa katılmamak elde değil ancak bazen de gerçekten her türlü kontrole/önleme rağmen önüne geçilemeyen aksaklıklar oluyor.

Uçmak; özel bir eylem.Kendinizi taksi şöförü gibi görmezsiniz umarım.Smile Önüne geçilemeyen aksaklık yoktur,yanlış planlama,vizyon eksikliği,düşüncesizlik... diye yazacaktım vazgeçtim.Az vokta vardır. Smile
bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Taksi şoförlüğünde sıkıntı yok, otomobil kullanmaktan da çok keyif alıyorum, kamyondan da hatta forkliftten de Smile
(25/11/2017, Saat: 01:32)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Taksi şoförlüğünde sıkıntı yok, otomobil kullanmaktan da çok keyif alıyorum, kamyondan da hatta forkliftten de Smile

Kalmadı Hocam sizin gibileri,maşallah.Kolaylıklar dilerim.
bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
İnceleme için teşekkür ederim üstadım, elinize sağlık.
(25/11/2017, Saat: 02:16)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkür ederim üstadım, elinize sağlık.

Beğenmenize sevindim Hocam.Asıl ben teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Eline sağlık abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnceleme: Palmolive Classic Tıraş Kremi marv 16 7,297 06/02/2022, Saat: 23:06
Son Yorum: marv
  Sandalwood Tıraş kremleri İnceleme ve Karşılaştırma MetsGo 19 6,996 30/10/2020, Saat: 13:22
Son Yorum: onurcakmak
  İNCELEME : Prosar Traş Kremi habaz 13 7,816 11/08/2019, Saat: 14:45
Son Yorum: MetsGo
Information İNCELEME:The Obsessive Soap Perfectionist Shogun ahraz 18 10,208 27/01/2018, Saat: 01:03
Son Yorum: ahraz
  Weleda 1912 0 2,714 09/05/2014, Saat: 00:12
Son Yorum: 1912

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: