Gerçeği biliyor olmak,anladığınız anlamına gelir mi?
(02/01/2018, Saat: 14:28)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel Teşekkür ederim güzel yorumunuz için.Ekşi sözlük ve yazarlığı hakkında bilgi sahibi değilim.Üye olmam mı gerekiyor? Özelden kim olduğunu paylaşabilirseniz sormak isterim.Selamlar Murat Bey.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ustad ekşi sözlüğe üye olunabiliyor ama yazar olmak için 3-5 sene beklemek gerekiyor.

Ben sözlüğü takip ettiğim için biliyorum bu forumdan arkadaşlar olduğunu ama üye isimlerini bilmiyorum, zaten genelde o platformda kimlik belli etmiyorlar, çünkü çok siyaset konuşuluyor, kimlikler açık edilse şimdi yarısı içeri girmişti Smile

Ama burayı okuduklarına eminim, en azından geltir konusuna eklerler bu yazıyı.

Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(02/01/2018, Saat: 14:45)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustad ekşi sözlüğe üye olunabiliyor ama yazar olmak için 3-5 sene beklemek gerekiyor.

Ben sözlüğü takip ettiğim için biliyorum bu forumdan arkadaşlar olduğunu ama üye isimlerini bilmiyorum, zaten genelde o platformda kimlik belli etmiyorlar, çünkü çok siyaset konuşuluyor, kimlikler açık edilse şimdi yarısı içeri girmişti Smile

Ama burayı okuduklarına eminim, en azından geltir konusuna eklerler bu yazıyı.

Saygılar.

hocam, takip ediliyoruz galiba Smile

https://eksisozluk.com/entry/73229001
(02/01/2018, Saat: 15:04)gökbörü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam, takip ediliyoruz galiba Smile

İşte yakalandınız Smile

Sıramı bekliyorum Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(02/01/2018, Saat: 15:36)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşte yakalandınız Smile

Sıramı bekliyorum Smile

yanlış adamı yakaladınız hocam Smile yazan arkadaşla bi alakam yok takipteyim sadece. her halde yazar olsaydım bu kadar kolay kendimi ifşa etmezdim Angel
(02/01/2018, Saat: 15:57)gökbörü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yanlış adamı yakaladınız hocam Smile yazan arkadaşla bi alakam yok takipteyim sadece. her halde yazar olsaydım bu kadar kolay kendimi ifşa etmezdim  Angel

Ha ha Smile

Dedim zaten bu kadar çabuk ifşa mı olur Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@ahraz ustad linki şimdi gördüm, bak dedim hemen duyarlı yazarımız paylaşmış senin makaleni,

ekşi sözlük yazarına teşekkürler Smile

rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@rocnel @gökbörü Evet,şimdi farkettim ben de.Beğeniliyor olması güzel.Bu vesile ile geleneksel tıraş meraklılarına bir faydamız dokunur belki.İlgi ve alaka artar.Yeni arkadaşlar,yeni dostlar katılır aramıza.Sevindim.Paylaşan kim bilmiyorum ama sağolsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz çok güzel eline sağlık. devamını getirmen dileğiyle...

dipçik not: "yazilari seven ayi" gibi adamların varlığı tüylerimi diken diken ettiği için ekşi sözlükteki yazarlığımı yıllar önce sonlandırdım. Oralarda olsaydım kesinlikle bende paylaşır başlığın altına iki kelam da ben çiziktirirdim.

saygılar.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
@Efrasyab Teşekkür ederim Hocam,sağolun.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Acemi üyenin işi çok zor.İncelemede bulunacak olsan zaten incelenmiş oluyor aldıkların.Tavsiye vermeye kalksan forumun %99'u senden daha iyi biliyor tüm mevzuatı Smile Bir şey soracak olsan zaten forumda yazılmış oluyor, azıcık karıştırınca buluyorsun.Şimdilik sadece okuyup öğrenme kısmındayım ki bu aşamada ahraz'ın yazdıklarını okumak çok keyfli.Ellerine sağlık.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Sigaranın radyoaktif olduğunu biliyor musunuz? Lord Sparhawk 4 4,942 29/07/2018, Saat: 23:58
Son Yorum: umutatakul
  biliyor muydunuz? errate 10 11,430 19/01/2013, Saat: 20:08
Son Yorum: errate
  Gelir testi emiriko 32 32,898 15/11/2012, Saat: 01:52
Son Yorum: Linq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: