Truefitt & Hill Grafton
(29/12/2013, Saat: 15:59)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Truefitt & Hill'in Londra'daki berber dükanında bu krem ile tıraş ediyorlar.

Bizzat gidip tıraş olmuş birisi olarak sözlerime güvenebilirsiniz Smile

Allah herkese orada keyifle tıraş olmayı nasip etsin. Smile
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Gidicez, gidicez Smile
e mail adresim tipsol@me.com
Yeni konu açmak yerine buradan yazayım, Trufitt herhal forumda çok kullanılmayan bir krem konuları çok eskide kalmış. @gartbnx komşumdan aldığım 1805 krem versiyonu ile tıraş oldum, az bir miktar ile köpük, kayganlık ve koruyuculuk kesinlikle üst düzeydi. SV lerden sonra kullandığım en iyi üründü, he kokusunu bununda çok beğenmedim ama rahatsız etmiyor tabi. TOBS lardan biraz daha iyi geldi bana.
(15/10/2019, Saat: 18:33)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni konu açmak yerine buradan yazayım, Trufitt herhal forumda çok kullanılmayan bir krem konuları çok eskide kalmış. @gartbnx komşumdan aldığım 1805 krem versiyonu ile tıraş oldum, az bir miktar ile köpük, kayganlık ve koruyuculuk kesinlikle üst düzeydi. SV lerden sonra kullandığım en iyi üründü, he kokusunu bununda çok beğenmedim ama rahatsız etmiyor tabi. TOBS lardan biraz daha iyi geldi bana.

Bendede durum aynı oldu Tobs dan alamadıgım kayganlıgı aldım diyebilirim .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Truefitt & Hill Authentic No.10 Finest Shaving Cream FloydianDM 19 20,849 18/05/2016, Saat: 14:59
Son Yorum: Cesko
  Truefitt & Hill Numune Paketi staggerlee 22 27,436 29/04/2012, Saat: 18:19
Son Yorum: staggerlee
  TrueFitt & Hill Sandalwood Shaving Cream 0 1,925 Daha az 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: