Merhaba Geltir Ailesi
hoş geldiniz.
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
hosgeldiniz, bu basliga yorum yazanlardan benim 1646, dikdik-s in 2790, ahraz in 1049, tahir in 962 tane mesaji var, digerlerinin mesaj sayisi da asagi degil. benim anladigim siz diyorsunuz ki; bos konusmussunuz, ise yarar bir sey yazilmamis Smile katkilarinizi esirgemezseniz biz de bir seyler ogrenelim sayenizde.
Foruma hoşgeldiniz keyifli tıraşlar sonra hoş sohbetler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Gentleman
Hoşgeldiniz, gerçi gelişiniz nickinizle pek uyumlu olmadı ama olsun..bu kadar emek olan bir forumda hiçbir ürünün incelemesi yok demek bence haksızlık olur. Başka bir forumda ilk mesajda "Ekipmanlar bütün beklentilerimi ve ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşıladılar ama aynısını forum için söyleyemem. " yazsanız muhtemelen yanıt olarak " E madem ekipmanlar beklentilerini karşılamış, o zaman başka ürünleri niye merak ediyorsun ki" der geçerler. Forumda zaman geçirdikçe farkı göreceksiniz .
Aah ah İşte bunlar hep sendenden ötürü be @ahraz ...son incelemelerin hem ansiklopedik bilgi kıvamında, hem de eğlenceli. Yeni arkadaşların beklentilerini çok yükseltmişsin galiba.
Aslında tüm forumun farklı konularında komşularımızın her ürün hakkında kısa  fikirleri bulunabiliyor, illa bir "inceleme" olması benim için gerekmiyor. Ayrıca inceleyenin tecrübeleri subjektif de olabiliyor, o nedenle bizzat denemeden bir ürün hakkında kesin kararımı vermiyorum.

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/12/2017, Saat: 22:17)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Gentleman
Hoşgeldiniz,  gerçi gelişiniz nickinizle pek uyumlu olmadı ama olsun..bu kadar emek olan bir forumda hiçbir ürünün incelemesi yok demek bence haksızlık olur. Başka bir forumda ilk mesajda "Ekipmanlar bütün beklentilerimi ve ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşıladılar ama aynısını forum için söyleyemem. " yazsanız muhtemelen yanıt olarak " E madem ekipmanlar beklentilerini  karşılamış, o zaman başka ürünleri niye merak  ediyorsun ki" der geçerler. Forumda zaman geçirdikçe farkı göreceksiniz .
Aah ah İşte bunlar hep sendenden ötürü be @ahraz ...son incelemelerin hem ansiklopedik bilgi kıvamında, hem de eğlenceli. Yeni arkadaşların beklentilerini çok yükseltmişsin galiba.
Aslında tüm forumun farklı konularında komşularımızın her ürün hakkında kısa  fikirleri bulunabiliyor, illa bir "inceleme" olması benim için gerekmiyor. Ayrıca inceleyenin tecrübeleri subjektif de olabiliyor, o nedenle bizzat denemeden bir ürün hakkında kesin kararımı vermiyorum.

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

+1..

@Men-Sup Biz de hata yapıyoruz be abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Herkese teşekkür ederim. Ayrıca forum için söylediklerim biraz agresif ifadeler olarak görünmüş olabilir. Kesinlikle öyle bir niyetim yok. Tek demek istediğim ben elime geçen her ürün için bir konu açıp kişisel tecrübelerimi paylaşacağım. Böylece internette/mağazada bir ürünü gören forumda bununla ilgili bir fikir elde edebilecek. Sizden de bunu rica ediyorum sadece. Bazı ürünlere dair tecrübeler konusu olmasa da yorumlarda sözü geçiyor ama genelde "Ben bunu beğendim/beğeniyorum" şeklinde oluyor. Bu yorumlardan ürüne dair fikir edinemiyoruz ve bulmak zorlaşabiliyor. Konular arttıkça forum bir tıraş severler katalogu olacaktır. İyi tıraşlar.
Bu konuda size katiliyorum, gunun tirasi basliginda gordugum bircok urunun incelemesini forumda bulamadim, subjektif veya objektif yapilan her inceleme en azindan fikir sahibi olmamiza yardimci olur.
Hoş geldiniz. Keyifli forumlar, konforlu tıraşlar dilerim.
Hoş gelmişsin ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 832 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,551 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 669 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,798 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 737 01/05/2023, Saat: 15:49