merhaba ıslak tıraş severler
öncelikle herkese merhaba, ıslak tıraşa 3 aydır merak saldım 1 hafta önceye kadar berber de ustura tıraşı oluyordum.1 hafta önce mühle r89 ve setiyle beraber ıslak tıraşa merhaba dedim.Ama malesef ilk izlenimlerin pek iyi değil 1. traş hadi neyse de 2. tıraşta boyun bölgem resmen kabardı.ustura tıraşının verdiği yakınlık ve gerginlik hissini r89 ile yakalayamadım.Cildim hassas sakallarım sert ve sakal çıkış yönlerim biraz karışık.32 yaşındayım askerlik dışında hiç günlük tıraş olmadım haftada yada 2 hafta da bir kere makineyle kısalttım hep,Nette yaptığım araştırmalara göre merkür 37c slant bar ın bana daha iyi geleceğini düşünüyorum.Bu konuda siz geltir ailesinin görüşlerini de merak ediyorum.
Hoşgeldiniz.

Sizin sıkıntınızın kaynağı şu anda tıraş aleti değil sizin tekniğiniz. 2-3 gün ara verin tıraşa. O süre zarfında da forumda biraz vakit geçirin derim. Yeni bir alet almadan önce tekniğinizi geliştirmeye çalışmak daha doğru olur.

Hani iyi bir kaleme sahip olanın daha iyi roman yazamayacağı gibi, aletin iyi olması da iyi bir tıraşı garanti etmez size şu anda. Bu arada tıraş aletiniz kötü bir alet de değil. Belki size uymayacak ama ona karar vermek için henüz çok erken.
Hosgeldiniz keyifli forumlarınız zevkli tıraslarınız olsun.
WTG terimini forumda arastırıp teknik onerileri okuyunuz. Sakal cıkıs yonlerinize dogru bastırmadan tıras olun.
Saygılar.
Hoş geldiniz, bastırmayın, keyifli tıraşlar Smile
Hoş geldiniz, keyifli forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Başlangıç aleti için Slant biraz tehlikeli bir seçim olsa gerek Smile
hoşbulduk cümletten.az önce 3. traşımı oldum dikdik-s komşumun dediğini yaparak bastırmadan ve sakal çıkış yönüne doğru tıraş oldum ve sonuç mükemmel Smile 2 perde de çocuk poposu kıvamını yakaladım herkese çok teşekkürler.Tıraş setimin resmini atıcaktım ama beceremedim
Komsum cok sevindik guzel bir tıras gectigine. Onemli olan cok temiz cok yakın bir tıras degil. İlk baslarda sorunsuz tahrissiz bir tıras gecirmek olsun amacınız. Zaman icinde zaten kendi tekniginiz oturdukca, tırasınızda daha guzellesecek.

Foto yukleme icin tinypic, yada hızlıresim gibi bir sunucuya fotonuzu yukleyip, oradaki form kodunu buraya kopyalayıp yapıstırıyorsunuz.
Saygılar.
Hoş geldiniz. Keyifli forumlar, konforlu tıraşlar dilerim.
@rocco Foruma Hosgeldiniz,
Burada öğrendikçe ve uyguladıkça keyifli ve zevkli tıraslarınız olacak..
Hoş sohbetler dilerimSmile
Saygılar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 839 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,571 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 677 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,824 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam