Ustura izi
merhabalar değerli dostlar ,
yaklşık 12 gün önce ustura ile traş olurken bir kesik attım .. fotoğrafta işarelediğim yer..
geçer , geçer dedim ama halen aynı seviyede..
aslında ustura ile beş aydır traş oluyordum ama insanın bir yerde dağılınca herhalde kesik oldu ..
kıl döngüsü ne kadardır ?
kaç ayda eski seviyesine gelir , doğal halinde ?

nbP4Zl.jpg

yaklaşık iki buçuk ay önce yuma ile klasik traşa başlaım sonra orak aldım, orak daha agresif kesiyor , daha sonra taksun aldım ,yeşil kutusu var  , bu taksun fena değil ; ama bir yuma sevıyesınde değil..bunlarla yetınmeyerek wilkinsoun  aldım , daha sonra ming shi kelebelk adlmdın en sonunda rimei aldım
rimei , yuma ve wilkınsondan memnuum
@dkn_05

Geçmiş olsun.
Her ne ile tıraş oluyorsanız olun, ama dikkatli olun, dikkatli olalım. Smile))

Bu ve benzeri şeyleri okudukça veya youtube'de olumsuz görüntüleri seyrettikçe sakın ola ki usturaya heves edenler geri çekilmesin.
Şunu unutmayın ki herkes araba sürmeyi çok sever, ancak Ferrari sürenler daha çok mutlu olur, daha çok sevinir.
Smile

E n v i r o n m e n t a l i s t

(29/05/2019, Saat: 14:37)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dkn_05

Geçmiş olsun.
Her ne ile tıraş oluyorsanız olun, ama dikkatli olun, dikkatli olalım. Smile))

Bu ve benzeri şeyleri okudukça veya youtube'de olumsuz görüntüleri seyrettikçe sakın ola ki usturaya heves edenler geri çekilmesin.
Şunu unutmayın ki herkes araba sürmeyi çok sever, ancak Ferrari sürenler daha çok mutlu olur, daha çok sevinir.
Smile

Yorumunuz için teşekkür ederim.Acikcasi biraz nazar vardı üzerimde o gün.ikk ustura ile tras olduğum gün ve sonraki günler neredeyse birkaç kilcal kesik olmuştu..biraz acelecilik.oluyor ben bu ustura ile elimi kestim,burnunu kestim ve en sonunda yüzümüde kestim.aceleci trasci yüzünü keser diyelim.bu ustura ile tras olmak sakin adamın işidir.....
Yaklaşık on beş gün geçti çok şükür yara izi yok,sadece o bolgede eskisi gibi sakal düzeyi yok,bazı yerlerde iki üç tane çıkmış..evet,zamanla hücre yenilenmesi.ile oranın dolacagini düşünüyorum... izleyelim ve görelim
@dkn_05 bazı üstadlar şöyle paylaşımda bulunmuş. Belki faydası olur; http://geltir.com/showthread.php?tid=1681

Forumda arama yapmayı unutmayın Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(29/05/2019, Saat: 16:37)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dkn_05 bazı üstadlar şöyle paylaşımda bulunmuş. Belki faydası olur; http://geltir.com/showthread.php?tid=1681

Forumda arama yapmayı unutmayın Smile
Teşekkürler kardeşim.
Elbette geçer;teğet geçer,deler geçer, deser gecer..
Yüzümüzde olan bir çizik bizim moralimixi bozmamali..

Madecassol gayet etkili bir ürün ama kendi kendine de geçer,.kantoran yağı surersemde geçer akışına bıraksam da geçer

Ya gecmezse diyor bazen insan ..ama sağlıklı düşünunce daha da gür çıkar diyor insan.. sivilce yi kurcalama.ciban edersin demiş atalarimix

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İlk (Son) Jiletli Ustura Tıraş Maceram Johny White 19 4,488 05/09/2022, Saat: 16:40
Son Yorum: Johny White
  Ustura Traşı Tahriş Hakkında yigit 11 3,305 07/09/2021, Saat: 15:23
Son Yorum: yigit
  Ustura İle Tıraşa Başlama ve İlgi Konusunda Azalma mı Var? manuple 34 14,020 11/05/2021, Saat: 18:20
Son Yorum: Laylaylom
  Tıraşta Tercihiniz: Ustura mı DE mi? mavi 37 21,234 03/05/2021, Saat: 00:56
Son Yorum: Alpp
  Enis Batur'dan Ustura'ya Dair ekindgn 11 5,462 08/09/2019, Saat: 10:13
Son Yorum: gr00v3r
  Hangi ustura? bulentaktepe 14 7,946 08/09/2018, Saat: 22:51
Son Yorum: kokopelli
  Böker 6,50TL'ye Ustura sfenks 23 9,708 09/05/2018, Saat: 23:33
Son Yorum: gidakontrol
  Jiletli ustura yüzümde aşırı yanma yaptı Marbi48 1 2,752 18/11/2017, Saat: 13:35
Son Yorum: dikdik_s
  Jiletli Ustura İle Suratımı Kestim AfroBarber 6 6,235 08/02/2017, Saat: 15:03
Son Yorum: Timuçin
  Geleneksel Tıraşın Tarihinde Ustura Kullanımı m y r 27 25,394 18/03/2015, Saat: 23:20
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: