Bu ustura alınır mı?
Friodur çelik usturaya denk geldim. Satıcı ile görüştüm bir pas, kırık vs. yok, mükemmel durumda diyor. Pazarlık da ettim Smile. Biraz müsade istedim sizlere bir danışmak için.

Ustura bu. Çok fazla detay fotoğraf yok.

o53vo2.jpg

Fiyatı bana makul geldi (80 TL ye anlaştım) ve buna harcayacağın paraya yazık çöptür demezseniz almak istiyorum. Bir fikir verirseniz çok memnun olurum.

Eğer alınabilir derseniz, alma konusunda da yardımınıza ihtiyacım var. Kimseyi bulamazsam havale yapacağım ve satıcı gönderecek (umarım gönderir Smile ) . Kapıda ödeme seçeceği falan yok. 80 liralık dolandırılabilme ihtimali de çok önemsediğim birşey değil. Ama birşeyi beğenip almaya heves etmişken alamamak sinir bozucu olur. Bu nedenle mümkünse birisinin elden teslim almasını tercih ederim. Hem gözle son bir kontrol için, hem de dolandırılmamak için. Satıcı adres olarak Esenler Üçyüzlü Metro dedi. İstanbul'u pek bilmiyorum. Bahsi geçen yer yolunun üstünde olan birileri var mıdır forumda?
Bunu taskin ustada danısırsan daha yerinde olur. Ama 80TL bence gold dolar alamazken, ben olsam alırdım.

Not: agzın uc tarafına dogru bozukluk var, agız acmak lazım olacak sanırım. Alırsan bir ustaya gondermen gerek bi elden gecsin.
Ağzın uç tarafındaki kusuru ben de farkettim. Onun haricinde bir sıkıntı görünmüyor gibi. Çelik ustura üstadları bir yorum yaparlarsa çok makbule geçecek.

Mention yapıp taciz edeyim biraz Smile

@taskind @Chinaski
Komşum başka fotoğraf olsa daha sağlıklı yorum yapabilirdik ama bu fotoğraftan görüldüğü kadarıyla burun ve topuk kısmı eşit genişlikte değil. Burun kısmı daha fazla bilenmiş ve daralmış gibi görünüyor, bir asimetri söz konusu gibi. Fiyat uygun olsa da pas geçin derim.

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@Chinaski yorum için teşekkürler.
Elbetteki fotoğraf üzerinden pek birşey belli olmuyour, özellikle sırt aşınması, ve buna uygun ağız aşınmasına bakarız, ardından eğrimi değilmi ona bakarız, üzerindeki pasların bulunduğu yerlere falan bakarız ama neye bakarsak bakalım, taşa sürtüp ağız aldıktan sonra o ağızın kaç gün gittiğine bakarız... ama bir şey söyleyeyim mi ben Taşkın olarak bu fiyata bu usturayı bunların hiçbirine bakmam alırım, bunlara sonra bakar bakar dururum, yüzde 80 iyi ağız alıp işini rahatlıkla görür

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ankara da çelik ustura biletme taka 0 637 14/06/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: taka
  Eikaso Ustura yigit 6 3,087 13/03/2023, Saat: 16:53
Son Yorum: Don Quijote
  Jhon nowill ustura Eren43 1 1,160 25/01/2023, Saat: 22:41
Son Yorum: Eren43
  ÇELİK USTURA SETİ YARDIM Thunder 2 1,648 25/12/2022, Saat: 05:15
Son Yorum: Thunder
Thumbs Up Favori Ustura Sıralaması rewolwer_ 25 12,330 19/12/2022, Saat: 17:59
Son Yorum: habaz
  Çelik ustura tavsiyesi dnzahmetdnz 7 3,090 18/09/2022, Saat: 15:14
Son Yorum: Lord Sparhawk
  İlk Kez Ustura Seti Alacak Olanlara Tavsiyeler ohtararan 76 89,237 02/09/2022, Saat: 21:01
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Çelik Ustura Bükeyliği HK. trustalt 4 2,000 16/08/2022, Saat: 14:10
Son Yorum: trustalt
  Çelik Ustura Nasıl Bilenir (Videolu Anlatım) rewolwer_ 51 23,542 11/08/2022, Saat: 12:45
Son Yorum: trustalt
  Çelik Ustura Seti Tavsiyesi ArdaSeremet 5 2,243 10/08/2022, Saat: 21:24
Son Yorum: ArdaSeremet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: