Ne Dinliyorsunuz ?
@serjames Bizde buralarda serjames komşumuzun zevkli seçimlerini keyifle dinliyoruz.Wink

(25/01/2017, Saat: 22:10)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames Bizde buralarda serjames komşumuzun zevkli seçimlerini keyifle dinliyoruz.Wink

Wink
Tahir abi sen hiç paylaşmıyorsun ama haksızlık Smile
(25/01/2017, Saat: 23:19)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wink
Tahir abi sen hiç paylaşmıyorsun ama haksızlık  Smile

@serjames kardeşim haklısın bende güzel tınılardan çok keyif alıyorum özellikle sizin paylaştığıklarınız tarz ve KDnz havalarından Smile Buraya yüklemeyi bir türlü beceremedim ;( Yani ne zaman denesem sadece linki çıkıyor Shy

(26/01/2017, Saat: 03:37)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames kardeşim haklısın bende güzel tınılardan çok keyif alıyorum özellikle sizin paylaştığıklarınız tarz ve KDnz havalarından Smile  Buraya yüklemeyi bir türlü beceremedim ;( Yani ne zaman denesem sadece linki çıkıyor Shy

Abi keşke önceden söyleseydin . Şimdi yorum yazarken bu emoji seçilen satırın altında harfler var , B I U S gibi . O satırın sonlarında sağ tarafta gülen surat emojisi var . Hemen onun solunda fotoğraf makinelerinin filmlerine benzeyen bir logo var . Ona tıkla . Üstten youtube u seç . Altına linki yapıştır , tamam de ve yorumu göndere tıkla . Bu kadar .
Çok çok teşekkürler @serjames komşum Bu gün ilk denememi yapıyorum o zaman kardeşimWink

Sent from my iPhone using Tapatalk

@serjames komşum açıklamana çok teşekkürler adım adım yapıyorum Wink bakalım sonuç ve müzik başarılımı?

Click to edit
Music 

Music 
Click to edit
(01/02/2017, Saat: 00:42)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Gittik yine bi yerlere..
De dönmesi biraz zor oldu Undecided
Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: