Ne Dinliyorsunuz ?
@kalantorxl . begenmenize sevindim. Smile videonun yuklendigi youtube hesabinda benzer baska kayitlarda mevcut.
@Selman
Kardes bir kac ay once seyretmistim. Dedigin gibi buyuk emek var bu aletlerde. İlginizi cektiyse, gecen gun Ted konferansı izledim. Orada bir rahatsız amca da, sahillerde kendi kendine sarj olup dolasan robot hayvanlar yapmıs, konu baslıgımız ile alakalı degil ama sizin gonderinizle alakalı diye paylasmak istedim.
https://www.ted.com/talks/theo_jansen_cr..._creatures

@Serjames Serdar komşum keyifle dinledim mutlu oldum çok teşekkürler Smile Mutlu bayramlar şimdiden sevgiler saygılar

@Serjames Serdar kardeşim bu Scent of a woman filim müziği "Por una Cabeza" ve benim düğün salonuna giriş müziği olarak seçtiğim tango Smile Smile aldı beni nerelere götürdü şimdi ...

(24/08/2017, Saat: 21:12)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames Serdar komşum keyifle dinledim mutlu oldum çok teşekkürler Smile Mutlu bayramlar şimdiden sevgiler saygılar

(24/08/2017, Saat: 21:15)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames Serdar kardeşim bu Scent of a woman filim müziği "Por una Cabeza" ve benim düğün salonuna giriş müziği olarak seçtiğim tango Smile Smile aldı beni nerelere götürdü şimdi ...

Smile
Rica ederim abi asıl ben mutlu oldum, iyi bayramlar.

@Serjames
Kardes gune uygun harika bir paylasım olmus. Tesekkurler.
(30/08/2017, Saat: 16:51)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames
Kardes gune uygun harika bir paylasım olmus. Tesekkurler.

Wink
Music 
Günün anlam ve önemine binaen gelsin.

Trompetin sınırlarını zorlamış.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: