Ne Dinliyorsunuz ?

Tıraş olurken dinlenilmesi tavsiyemdir, özellikle gillette adjustable slim'le iyi gidiyor Smile
Usturayla da bambaşka olur kanaatindeyim Ustura
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Yine parkta bir gün Blush

Acta est fabula, plaudite.

Video 

Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...

Yine Londra Senfoni Orkestra'sından devam edelim.

Zülfü Livaneli - Kan Çiçekleri

I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Ben yine pipomu, kahvemi alıp parkıma gideyim Smile Herkese iyi pazarlar dilerim.

(25/10/2015, Saat: 14:43)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben yine pipomu, kahvemi alıp parkıma gideyim Smile Herkese iyi pazarlar dilerim.

Ne güsel Bruce komşum... bu havada da park sakindir ortamda müziğe uygun düşerse ne ala.. bu arada tütün markanız nedir ne içiyorsunuz ve hangi pipoyla??...14 sene önce başlayıp kalite tütün sıkıntısından 3 yıl sonra bırakmak zorunda kaldığım pipo içimine tekrar başladımdaSmile ... Tütün deneme sürecindeyim daha... işte 4aydır Dunhill - Early Morning Pipe,Orlik -Golden Sliced, Rattray-Old Gowrie gibi ürünlerle temasım oldu..tavsiyelerinize açığım
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(25/10/2015, Saat: 17:21)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne güsel Bruce komşum... bu havada da park sakindir ortamda müziğe uygun düşerse ne ala.. bu arada tütün markanız nedir ne içiyorsunuz ve hangi pipoyla??...14 sene önce başlayıp kalite tütün sıkıntısından 3 yıl sonra bırakmak zorunda kaldığım pipo içimine tekrar başladımdaSmile ... Tütün deneme sürecindeyim daha... işte 4aydır Dunhill - Early Morning Pipe,Orlik -Golden Sliced, Rattray-Old Gowrie gibi ürünlerle temasım oldu..tavsiyelerinize açığım

Mesaj gönderiyorum üstadım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: