Ne Dinliyorsunuz ?
Hatta en iyi düzenlemelerinden biri de bu @dikdik_s üstad

Acta est fabula, plaudite.
(20/03/2016, Saat: 13:03)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hatta en iyi düzenlemelerinden biri de bu @dikdik_s üstad

Komşum tek kelimeyle muhteşem.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Abi beni klasiklere bulastırdın. Bu tarz guzellikleri bekliyoruz daha cok senden. Sagolasın.
Bu aralar ağırlıklı jazz olmak üzere her türlü müziği dinliyorum. Genelde audio amplifier de, biraz da notebook üzerinde kullanacağım bir kulaklığa ihtiyacım var. Bu arada salt müziğe, yani oturup sadece bir albüm dinleyecek kadar, ortalama 30-45 dakika arası vakit ayırabiliyorum. Belki de notebook üzerinde daha çok kullanacağım.
İki kulaklık arasında kaldım. Biri Grado SR-80e, diğeri Grado SR-325e. İkincisi fiyat olarak birincinin 3 katı.
Fazla vakit ayıramadığım için çok da fazla para bağlamak istemiyorum. Diğer taraftan aralarında ciddi fark varsa ucuz olanı alıp, ardından diğerini de almak zorunda kalmayayım. Geçenlerde burada ya da, forumda konusu geçti. Eğer kullananlar varsa anlattıklarım ışığında hangisini tavsiye ederler.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Abi direk SR80, dusunme bile. Grado larda modeller yukseldikce sahne ve tizler artıyor. Bazı muzik tarzlarında zevk vermeyebilir. Sr80 hatta Sr60 bile fiyat performansı en yuksek seridir grado da.
Zevkle kullanıyorum. Monitorumdeki kulaklık cıkısından amfisiz bile cok guzel performans alıyorum, tavsiye ederim. Alternatif olarak philips X2 veya L2 onerebilirim. Bunlar ohm olarak dusuk oldugu icin cep telinizle bile kullanabileceginiz kulaklıklardır. Sennheiser hd600 gibi amfi delisi degillerdir.

Daha uygun fiyatlı bir kulaklık arayan genc kardeslerimiz var ise Koss Portapro, 30 seneyi askın suredir uretilen ve muhtesem bir kulaklıktır. Tipi entresan dır korkutmasın sizi, ama sesi rahatlıgı vs cok iyidir.
Kulakici olarak
Ostry kc6a
Kafaustu olarak
Beyer dynamic dt660
Önerebilirim

HTC Desire 616 dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu kadar kesin yani. Ama ben amfi ile dinleyeceğim genelde. Mesela Koss Portapro ile kıyaslarsan SR80'i çok iyi olur.
Bu SR-325e yi kullanan bir arkadaşım var. Çok methediyor ama ilk Grado'su. SR-80e yi bilmiyor bile.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
@hanzokenzo Zaten ikiye indirene kadar Smile o yüzden sadece ikisi arasında düşünüyorum. Yine de teşekkür ederim.
Anlıyorum Smile o zaman konfor ve daha baslı sunumdan dolayı sr80 diyebilirim. Sr325 i denediniz mi bilmiyorum ama gradolarin genel konforsuzlugu, bowl pad ler ve metal cuplar birleşince uzun kullanımda sıkıntılı olabiliyor. Sr225 ide düşünebilirsiniz.

HTC Desire 616 dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam benim tercihim Sr80 oldu ve mutluyum. Tavsiye ederim.
Alınca arkadasınızın ki ile karsılastırınca o fiyat farkına degmeyecegini anlayacaksınız.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: