Ne Dinliyorsunuz ?
@KlasikTıras komşum çok güzel .
Music 

(18/05/2017, Saat: 00:10)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KlasikTıras komşum çok güzel , çok çok güzel .. Paylaşımlarınızın devamını bekliyorum komşum . Elinize sağlık

@Serjames komşum teşekkür ederim. Beğenmiş olmanıza çok sevindim.  Ben de sizin paylaştığınız müzikleri keyifle dinliyorum.

"Taraf de Haidouks - Latcho drom" un biraz daha uzun belgesel tarz da olanını paylaşıyorum. Umarım bunu da beğeneceksiniz.

Saygı ve sevgilerimle.

(18/05/2017, Saat: 17:31)KlasikTıras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Taraf de Haidouks - Latcho drom" un biraz daha uzun belgesel tarz da olanını paylaşıyorum. Umarım bunu da beğeneceksiniz.

Saygı ve sevgilerimle.

Latcho Drom demişken

(18/05/2017, Saat: 17:36)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Latcho Drom demişken

@ArdıçKatranı komşum paylaşım için teşekkürler.

Yalnız bu video forumdan izlenemiyor. Bilginize.
(18/05/2017, Saat: 17:31)KlasikTıras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames komşum teşekkür ederim. Beğenmiş olmanıza çok sevindim.  Ben de sizin paylaştığınız müzikleri keyifle dinliyorum.

"Taraf de Haidouks - Latcho drom" un biraz daha uzun belgesel tarz da olanını paylaşıyorum. Umarım bunu da beğeneceksiniz.

Saygı ve sevgilerimle.

Teşekkür ederim komşum , Taraf de Haidouks un bütün parçalarını beğeniyorum .

Öldüğünü öğrenince, gençlik yıllarımızda ders çıkışı stüdyoya gidip "Audioslave" çaldığımız günler geldi aklıma. Nur içinde yatsın.
15 Perdede Yakın ve Temiz Tıraş Uzmanı
@KlasikTiras umarım beğenirsiniz . Bu tarzda benim en sevdiğim parça bu :

(18/05/2017, Saat: 18:54)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KlasikTiras umarım beğenirsiniz . Bu tarzda benim en sevdiğim parça bu :

@Serjames
Teşekkürler. Çok güzel parça gerçekten. Adamlar çok iyi işler çıkarmış.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: