Ne Dinliyorsunuz ?
Selda Bağcan Remix albümü yapmış.

http://www.youtube.com/playlist?list=PLH...2bvHZW7_8s
Az önce olduğum tıraşın anlam ve önemine binaen:

kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...

Yeni denk geldim bu şarkıya.

1994. Nazan Öncel. Ben böyle Aşk Görmedim albümü. 2 sene sonra Sokak Kızı gelecek. O zaman kim bu kız diyecek insanlar. Henüz o kadar dikkat çekmiyor. Hep aynı nakarat falan deyip yumuşak yumuşak eleştiriyor. Bu şarkı da işte öyle bir şarkı.

...
Olmadı olmadı olmadı
Annesi doğru bulmadı
...

Nazan Öncel olmak da zor be.

@PisPorsuk
Vay hocam everything but the girl, nerelere aldın bizi goturdun. Bayadır dinlememistim. Sagolasın.
(03/12/2017, Saat: 22:17)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @PisPorsuk
Vay hocam everything but the girl, nerelere aldın bizi goturdun. Bayadır dinlememistim. Sagolasın.
aynısı bende de oldu, o yüzden paylaşmak istedim Big Grin

Kaliteli ve duygu temelli bir anlayışla gelen yeni nesil müzisyenlerden Manuş Baba..öze ,değerlere saygıya vurgu yapan tarzıyla önü çok açık ...başarılar diliyorum.
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Bu şarkıda başka birşey var. Acele söylenmiş ve o acele söylenişi şarkıya cuk oturmuş.

Klibin 60. saniyesinden başlayarak Cem Baba'nın tıraşa da özellikle dikkat diyorum Smile

Pazar pazar ilaç gibi geldi, helal olsun...

@Kızılsakal-57 zaman su misali akıp geçmiş, Kadıköy - Beşiktaş vapurunda kasetli Walkman'de dinleyip dururdum sabah akşam...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: