Ne Dinliyorsunuz ?

kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...

Profesyonel kulaklığı olanlar mutlaka kulaklıkla dinlemeli

https://youtu.be/CepeycyGhwE
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

İlgili oldugu icin bu konuya yazmak istedim. Dostlar bu hafta bitiyor sanırım buyuk sinemalarda gosterimi, zor yer bulduk umarım uzatırlar. Queen ve Fredie Mercury nin hayatını anlatan Bohemian Rapsody filmini gormenizi oneririm. Çok guzeldi.

Gecen gun ovguyle bahsettigim Bohemian Rapsody filmi hakkında guzel bir ince detay ogrendim.
Filmde Queen gurubuna bu sarkıda kimse arabada kafa sallayak eslik etmez,radyoda 6 dakikalık sarkıyı caldıramam deyip reddeden produktor rolunde yer alan kisi austin powers filmleriyle tanıdıgımız Mike Myers mıs.
as01w.jpg

İsin esprisi filmde kimse arabada bu parcaya kafa sallamaz diyen aktorun gercekte 1977 yapımı olan Bohemian Rapsody sarkısını, 1992 yılında rol aldıgı Waynes World filminde arabada kafa sallayarak, parcayı seneler sonra tekrar listelerde 1numaraya tasıması. Filmde olmaz dedigini, gercek hayatta kendisi yapması.
20nud0.jpg

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
@neoromancer

Yanlıs hatırlamıyorsam Talented Mr Ripley filminden sonra iyici aklıma yapısmıstı bu parca. Paylasım icin tesekkurler abi.
Hatta dur buldum film muzigini.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: