Damat Tıraşı
(01/02/2018, Saat: 13:22)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hem de daha uygun fiyata

Eğer tıraş başı değil de bütün tıraş malzemesini sayarsak daha uygun fiyata değil sanırım. Big Grin

(01/02/2018, Saat: 18:09)rocco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O halde fiziksel olarak damat tıraşı ile sinek kaydı arasında bir fark yok fark sadece berberde ücret öderken ortaya çıkıyor Smile
R41 le olsun R89 la olsun tıraşımın ilk perdesini wtg ikinci perdesini de xtg yaparak bitiriyorum ve herseferinde elime sakal gelmiyor. Bu damat tıraşımı oluyor yoksa sinekkaydı mı oluyor bilemediğimden açtım bu başlığı...

Elinize az da olsa sakal geliyorsa buna sinekkaydı tıraş diyemeyiz. Kaldı ki sinekkaydı dediğimiz tıraş sadece tıraş anında değil bir kaç saat sonra da aynı temiz görüntüyü sağlamalı bana göre. ATG yapmadan sinekkaydı olmak zor.

(01/02/2018, Saat: 18:32)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben damat tıraşımı her zaman gittiğim berberimde olmuştum, 5 kuruş almamıştı, bu sefer bendensin demişti...  Big Grin

Adam "Birisini daha kaybettik. Yazık neler çekecek ömür boyu." diye düşünmüş olabilir. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Damat tıraşı ile “Makas kesmiyorrr” bence aynı şeylerdir Smile

Misal örnek vereyim benim tıraş olduğum berber çok eski bir aile/mahalle berberi. Bana şöle bir şey anlattı. Benim öz dayım bir gün burada normal aylık saç sakal tıraşını olmuş ve çıkmış, akşama berber dayımı damatlık içinde yanında gelin görünce çıldırmış, gitmiş yine damat tıraşı parasını zorla almış Smile

Dayım da doğrluyor bunu, kaçamadık yeğen diyor Smile

Bana da hep derdi sakın sen öyle bi hata yapma Smile (Berber diyor bunu dayım değil )

Kalp kırmak istemiyorsan, cimri olarak nam salmak istemiyorsan o parayı vereceksin Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Benim berberim de çocukluk arkadaşım sayılır düğünümde nasıl bi fiyat çeker ne yapar çok merak ediyorumSmile bu arada damat tıraşını evde olupta düğününe giden çok insan biliyorum.
Kendi düğünü için, gelin makyajını ve saçını yapan hanım arkadaşım var ve hep bununla övünür her ortamda anlatır. Bence bir hanım için büyük bir başarı ve yetenek.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(04/02/2018, Saat: 02:28)rocco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim berberim de çocukluk arkadaşım sayılır düğünümde nasıl bi fiyat çeker ne yapar çok merak ediyorumSmile bu arada damat tıraşını evde olupta düğününe giden çok insan biliyorum.

düğünümde yüzümdeki kızarıklar çıkmasın diye düğünden bi kaç ay önce ustura ile berberde tıraş olmaya başladım, daha sonra geleneksel tıraşa başladım ve düğünde kendim oldum tıraşımı. saçımı da her zamanki gibi yaptım oldu bitti Smile berber kuzenim sorun olacağından değil kendim bu şekilde olmasını istedimSmile
(04/02/2018, Saat: 02:28)rocco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim berberim de çocukluk arkadaşım sayılır düğünümde nasıl bi fiyat çeker ne yapar çok merak ediyorumSmile bu arada damat tıraşını evde olupta düğününe giden çok insan biliyorum.

İki kez başıma geldi. İkisinde de evde her zamanki iki perde WTG tıraşımı olup gittim. Smile Smile Smile
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Acaba bizdeki gibi yabancılarda da Damat Tıraşı adeti var mı?

E n v i r o n m e n t a l i s t

(25/01/2019, Saat: 15:15)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acaba bizdeki gibi yabancılarda da Damat Tıraşı adeti var mı?
Olan ülkeler muhakkak vardır ama olmayan ülkeler de azımsanamayacak kadar fazladır bence..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(25/01/2019, Saat: 15:15)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acaba bizdeki gibi yabancılarda da Damat Tıraşı adeti var mı?

hintlilerde var hocam
Beni bu güne kadar tahrişsiz kanamasız tıraş eden bir berber olmadı, bu yüzden böyle keyifli bir anı bir berberin ellerine bırakmam Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Banyo Tıraşı ferhat1905 170 132,950 25/09/2022, Saat: 23:50
Son Yorum: FIRTINA60
  Kulak - Burun Kılı Tırası dikdik_s 33 21,358 02/02/2020, Saat: 00:49
Son Yorum: Soner
  doğru tıraşı bulma sıralaması errate 59 66,537 10/04/2016, Saat: 18:05
Son Yorum: hamdib
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,529 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed