Modelcilik Sevdası
e tamam o zaman bu konuşmalarıda silersen boşuna yer kaplamasın
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@pilotic @Ümit Bilgi

Tebrik ederim harika görünüyorlar.
Pek güzel olmuş, çok da iyi olmuş başlık Smile

@kalantorxl teşekkürler.
@pilotic komşum ellerine sağlık bröveyi almış kadar olmuş tebrik ederim .
@Nani Kuş üstadım teşekkür ederim Smile. Mart başında inşallah tamamına eriyor, son düzlüğe girmiş bulunmaktayım uzunca bir standbydan sonra.
(01/02/2018, Saat: 01:59)Ümit Bilgi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: pilotic Es geçmeyip fotoğrafda koyduğun için çok teşekkür ederim, uçan her şeye ilgim olduğu için dikkatimi çekti.
Yaptıkların çok şirinmiş, ama gene de Triplane pervanesizde olsa çok dengeli ve en güzeli görünüor, ee ne de olsa Richthofen babanın uçağı.

Konuyu fazla dağıtmadan bu pazartesi biten son çalışmam olan diorama'mın fotoğrafını da Dragon ve oğlu için koyuyorum.
Hepinize Saygılar.

mb1h7d.jpg

15306fd.jpg

Bu da güzelmiş hatta bayağı ayrıntılı pist falan da var. Bunu şimdilik oğlum görmesin ama.

Başlığın taşınması iyi olmuş
Uzun süredir girmiyordum siteye, bu başlık tesadüf oldu. Bugün tamamladığım Bayraktar TB2 Siha  Blush
28s5v8j.jpg
2nhew52.jpg
توركيه جمهوريتى شيخلر، درويشلر، مريدلر، مجذوپلار مملكتى اولاماز
مصطفى كمال أتاتورك
(01/02/2018, Saat: 01:19)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ümit Bilgi bu arada konu dışı olacak gibi ama triplane mevzusunu atlamışım. (pervanesi yok sizin beğendiğinizin, o da olur yakında inşallah)

Ara sıra boş vakitlerde keyfim de yerindeyse yaptığım özgün maketlerden birisi bu. Tahta çay karıştırma çubuklarından ve kürdanlardan yapıyorum. Özgünden kastım, herhangi bir modeli baz almadan, o anda canım nasıl isterse o şekilde... Zaman zaman kaba ölçü ile biraz karikatürize edilmiş gibi yaptığım modeller de oluyor. Denk geldikçe eşe-dosta hediye ediyorum. Elimdekilerin bir kısmı şunlar

10pp0tu.jpg

Güzel olmuşlar eline sağlık . Hani bu uçakların adı kuyruk tescili ? Yoksa ülkenin korsan filosumu bunlar Smile
18cbb19bc9481a778efd817d8d36e3d1.jpg
d7895a4d175fb2334a289e7e6a3a7160.jpg

Oğumla bu akşam ilk denemeyi yaptık @pilotic komşum. Şimdilik bunu yapabildik. Pervane, teker, kuyruk eklenecek. Ve görünenden zormuş. Bunu yapmak 1.5 saat sürdü. Özellikle tutkal kurumak bilmedi. Ya da bizdeki tutkal pek iyi değildi. O kurumayınca yapıştır, çıktı, yine yapıştır. En sonunda bi yere koyduk kendi dondu. Çizimler oğlumun. 7 yaşında bu kaa oluyo Smile
@Dragon ilk deneme için fena değil bence Smile. Sizin tahtalar çay karıştırma çubuğu mu yoksa doktorların kullandığı abestang mı tam anlayamadım hangisi olduğunu. Hem size, hem de başka yapmak isteyen olursa diye detaylı bir anlatım yapacağım ilk fırsatta.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: