Paşabahçe'nin Tıraş / Köpürtme Tası Olabilecek Ürünleri
Bu kopurtme taslarinda iç kısmın düz olmayıp pütürlü yada herhangi bir yukseltidemi olması lazim..?
Şart değil. Çorba kasesinde bile sabun köpürtülebilir ama girintili çıkıntılı yüzeyler daha kolay köpük yapmaya imkan sağlıyor.
Ben pilav kalıbında köpürtüyorum. En azında seyahatlerde hem yer kaplamıyor hem kırılma derdi olmuyor.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
herkese merhaba,
ben de köpürtme kase olarak paşabahçe'den şöyle bir ürün almıştım (fiyat uygundu 9 tl ) ancak pek memnun değilim
-iç yüzeyi aşırı düz, sürtünmesiz bir ortam oluşturduğu için sabun yaparken beklediğim verimi alamıyorum.
-kenardaki uzantısına tav olmuştum tutma kolu görevi görür diye ancak sabun ve suyun etkisi ile aşırı kaygan oluyor elden düşüp porselinin tuz buz olma ihtimali çok yüksek.

2dweqnk.jpg
Kopurtme kasesi olarak cam urunlerden sahsen ben keyif alamadım. Zira yuzeyi cok pururssuz, seramik gibi puturlu, sabunu tutacak bir yuzeyi yok. Kopurtme kasesine kasıkla parca sabun veya krem alan varsa, fırcayı kase icinde dondururken, sabun yuzeye tutunamayıp, fırca ile beraber donebiliyor, oyle oluncada kopurtme suresi ve sizin fırcayı cevirerek verdiginiz efor bosa gidebiliyor.
Kopurtme kasesi olarak kullanacagınız urunlerin dibinde ve duvarlarında bir desen kabartma olması her daim kopugun havalanarak kıvama gelmesi icin faydalıdır, 2 model arasında kalırsanız deseni/kabartması fazla olanı alın derim.
Ek bilgi olarak paylasmak istedim.

Not: Su urun işlev olarak eger puturleri ic kısımda olsa idi, konu baslıgına cok uygun bir urun.
https://www.hepsiburada.com/pasabahce-ge...nyas%C4%B1
Alıntı:Kopurtme kasesi olarak cam urunlerden sahsen ben keyif alamadım. Zira yuzeyi cok pururssuz, seramik gibi puturlu, sabunu tutacak bir yuzeyi yok. Kopurtme kasesine kasıkla parca sabun veya krem alan varsa, fırcayı kase icinde dondururken, sabun yuzeye tutunamayıp, fırca ile beraber donebiliyor, oyle oluncada kopurtme suresi ve sizin fırcayı cevirerek verdiginiz efor bosa gidebiliyor.
Kopurtme kasesi olarak kullanacagınız urunlerin dibinde ve duvarlarında bir desen kabartma olması her daim kopugun havalanarak kıvama gelmesi icin faydalıdır, 2 model arasında kalırsanız deseni/kabartması fazla olanı alın derim.
Ek bilgi olarak paylasmak istedim.

Not: Su urun işlev olarak eger puturleri ic kısımda olsa idi, konu baslıgına cok uygun bir urun.
https://www.hepsiburada.com/pasabahce-ge...nyas%C4%B1

Üstadım, sanırım şu aşağıdaki linkte verdiğim ürün iç-dış pütürlü (dövme cam) ve tam olarak sizin yazdığınız şekilde bizim ihtiyacımıza uygun bir kase.
https://www.pasabahcemagazalari.com/sofr...9-226-2061
"A Samurai always wears two swords."
@DenizKSK

O dovme kase diye gecen urunun buyuk ihtimal puturlu deseni sadece dısta ici yine dumduz cam olabilir.
@DenizKSK hocam bence güzel bulunmuş bu. Eğer @dikdik_s 'in dediği gibi içi pürüzsüz değilse çok güzel performans verir.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Emin olmamakla beraber bu ürünü gördüğümü hatırlıyorum. Serdar abinin dediği gibi dışı pütürlü içi düz. Paşabahçe genellikle gıda tüketimi ya da dekor amaçlı ürünler ürettiği için içi pütürlü bir kase üretimine temizlenmesi ya da kaşık vs. ile yemek yenmesinin kolay olmaması nedeniyle sıcak bakmayabilir.
Herkese selam,

Kanyon AVM'deki Paşabahçe mağazasında 11,50 TL'ye satışta. Eldeki hissi seramik gibi olsa da camdan yapılmış; çapı 16,5 cm, kasenin dışı dokulu, içi de dokulu ama daha az. Fotoğraftan daha güzel göründüğü kesin Smile "Ben kırmam" diyorsanız tavsiye ederim, ben aldım bir adet.

UsltyK.jpg
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 331,805 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 332,351 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,275 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 888 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,450 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,219 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,011 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,212 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,489 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraş sonrası morarıklık ve türevi sorunlarına çözüm önerileri toprak1 5 2,437 03/03/2023, Saat: 01:24
Son Yorum: 3.Perde

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: